Chovatelia na zaplakanie

Všetko okolo našich akvárií, rybiek...

Moderátori: štefan, Patrik

Chovatelia na zaplakanie

Poslaťod dracula » Štv Dec 07, 2006 9:38 am

Nápad vytvoriť túto tému mi prišiel na um pri online rozhovore s jedným "chovatelom". Rovnako ako niektorých z vás, aj jeho som stretol pri chatovaní. Myslím ze tento trpký rozhovor stojí za zreprodukovanie:

Chovatel:Cawko, mám problém s rybami...
Ja:Co sa deje?
Ch:Mám dva tetraodony, a nech k nim kúpim čokolvek, vždy to vykape, len tí dvaja to stále prežijú
J:No to je blbe...
Ch:Dik že si vyriešil moj problem !!!
J:Na to aby som ho vyriešil mám málo info...
Ch:Ešte že sa vieš vykrútiť..
J:Tak neviem aké máš akvárium, akú v ňom techniku, aké ryby dokupuješ, čím kŕmiš, aké sú príznaky úhynu...atd
Ch:Heh, keby som ti mal na všetko odpovedať, tak kým sa dostanem k poslednej otázke, zabudnem čo bola prvá...
J:Tak poď ku nám na fórum...tam to nejak vyriešime, postupne...
Ch:Ale, nechce sa mi to riešiť...
J:Tebe nevadí že ti kapú ryby?
Ch:Ale hentie dve vždy ostanú....takže pohodka...
J:Ale ostatne kapú !!!
Ch:To je jedno...maj sa....

Čo už....žial aj takýto sa nájdu, a práve táto téma je "venovaná" im....odstrašujúcim príkladom s ktorími ste sa žial stretli......podelte sa o skúsenosti s chovatelmi na zaplakanie....
Obrázok užívateľa
dracula
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:45 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod laci » Sob Dec 01, 2007 9:44 am

Nekrátil si iba dlhú dobu nejakými výmyslami :?:
Obrázok užívateľa
laci
Moderátor akva časti
 
Príspevky: 590
Registrovaný: Uto Nov 27, 2007 1:28 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Poslaťod tana » Sob Dec 01, 2007 6:48 pm

laci píše:Nekrátil si iba dlhú dobu nejakými výmyslami :?:

By ses divil kolik takových " chovatelů " je,bohužel :evil:
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ

Poslaťod laci » Ned Dec 02, 2007 8:01 am

Viem aj ja už mám rôzne skúsenosti za tie roky.
Obrázok užívateľa
laci
Moderátor akva časti
 
Príspevky: 590
Registrovaný: Uto Nov 27, 2007 1:28 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Poslaťod štefan » Ned Dec 02, 2007 9:41 am

Mohli by sme aspon niektore "tazke pripady" tu aj spomenut, nech nasi ludia vedia na co si dat pozor. Menovat radsej nikoho nemenujme, nech nie je zle :?

Ako som vcera spominal nasmu kamaratovi Otherxovi, aj medzi pavuckarmi su extra triedy. Bez okolkov su vam schopni na sposob niekdajsej populanej hry "skořapky" vymenit krabicku so živým pavúčikom vami vyhliadnutého druhu za inu krabicku, v ktorej po prichode domov najdete mrtveho pavucika, alebo len nieciu zvlecku, alebo v najlepsom pripade namiesto draheho pavuka druh, ktory sa mu sice podoba, ale nie je to on.
Toto mal vo svojom repertoari isty kseftar s pavucikmi, ktory to s uspechom pouzival roky, kym ho niekto z oklamanych poriadne nezmlatil 8) .
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod tana » Str Dec 05, 2007 12:25 pm

Před několika dny se ozvala osoba,"že prý co má dělat s chamíkem,že nechce už víc jak 14 dní žrát a že se za tu dobu ani nepohnul".když jsem dotyčnou osobu zpovídala a poprosila o fotku tak jsem :shock: žasla,proč? |Chamík by mrtvý :evil: .Nechápala a nechápu proč si lidi všimnou až když se blíží nezvratný konec nebo už je konec :evil: :?: :!:
Takovám " chovatelů" bych nejraději ....... (však vy si už domyslíte co,že) :evil: A to je jenom jedna z perliček,mám jích daleko víc-BOHUŽEL :cry:
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ


Späť na Voľná diskusia okolo akvaristiky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron