Pozor na skrmovanie veľkých balení patentiek

Všetko okolo našich akvárií, rybiek...

Moderátori: štefan, Patrik

Pozor na skrmovanie veľkých balení patentiek

Poslaťod štefan » Pon Aug 13, 2007 12:39 pm

Iste ste si všimli, že som bol nútený odstrániť pôvodný text v tomto príspevku. Čo ma k tomu viedlo si nechám pre seba, ale TRVÁM na svojom pôvodnom texte s tým, že dané veľké balenie dostať kúpiť v zoopredajniach po celom Slovensku, od ktorého mi padol chov nielen rakov, ale aj mnohých druhov obojživelníkov.
K tejto téme sa už nebudem viac vyjadrovať.
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Re: Pozor na skrmovanie veľkých balení patentiek

Poslaťod laci » Sob Dec 01, 2007 4:22 pm

štefan píše:Iste ste si všimli, že som bol nútený odstrániť pôvodný text v tomto príspevku. Čo ma k tomu viedlo si nechám pre seba, ale TRVÁM na svojom pôvodnom texte s tým, že dané veľké balenie dostať kúpiť v zoopredajniach po celom Slovensku, od ktorého mi padol chov nielen rakov, ale aj mnohých druhov obojživelníkov.
K tejto téme sa už nebudem viac vyjadrovať.


Je mi jasné čo si napísal :idea: , ale predsa by ma zaujímalo prečo :?:
Naposledy upravil laci dňa Sob Dec 01, 2007 4:55 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
laci
Moderátor akva časti
 
Príspevky: 590
Registrovaný: Uto Nov 27, 2007 1:28 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: Pozor na skrmovanie veľkých balení patentiek

Poslaťod štefan » Sob Dec 01, 2007 4:53 pm

Prečo uhynula časť z chovu? Alebo prečo som to sem dal?
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod laci » Sob Dec 01, 2007 4:57 pm

Prečo si to sem dal - ako varovanie.
Čo bolo s tými patentkami alebo čo v nich bolo to ma zaujíma, prepáč že som nebol jasný.
Obrázok užívateľa
laci
Moderátor akva časti
 
Príspevky: 590
Registrovaný: Uto Nov 27, 2007 1:28 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Poslaťod štefan » Sob Dec 01, 2007 5:10 pm

Dovodom bolo, aby aj dalsi chovatelia nedopadli tak, ako ja. Je skutocne zaujimave, ze pri skrmovani klasickych mam dojem, ze polskych patentiek v tzv. blystroch je vsetko v pohode. Len pri tychto velkych sa to prejavilo a nielen v mojom chvoe. Možno pre rybarov su ok, a aj ich potravni konzumenti su ok, ale pri skrmovani v chove to može dopadnuť aj takto.
Čo v nich bolo to vie snad iba ich vyrobca. Kvantum bolo mrtvych a po rozmrazeni, resp, rozpadnuti kompaktnej zmrznutej masy boli svetle, šedomliečne sfarbene a dost zapachali. To sa u klasickych nestava.
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod tana » Sob Dec 01, 2007 6:34 pm

Souhlasím s tebou Štefane,že v malých baleních se toto nemůže stát,ale ve velkých baleních ano.I já jsem na toto narazila a raději jsem je vyhodila.takže už kupuji jenom živé nebo zmražené,ale male balení a to je naštěstí baleno v průhledných pudlech a tak jde vidět obsah.Jinak mě moc mrzí co se Ti stalo.
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ


Späť na Voľná diskusia okolo akvaristiky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron