Co robite pre rozvoj teraristiky na slovensku???

Diskusia o všetkom, čo sa týka teraristiky...

Moderátor: štefan

zaujimam sa o rozvoj teraristiky?

ano aktivne
10
71%
ano pasivne
4
29%
nezaujima ma to
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 14

Poslaťod turcek » Pon Dec 01, 2008 6:17 pm

Vieme napriklad aj zistit kolko je takychto zdruzeni akych pisal Stefan alebo v akych mestach funguju??
miroslav kuna
Obrázok užívateľa
turcek
 
Príspevky: 116
Registrovaný: Ned Okt 26, 2008 5:59 pm
Bydlisko: bratislava

Poslaťod štefan » Pon Dec 01, 2008 6:57 pm

Pokial viem, tak ziadna takato statistika nie je zaznamenana. Aspon nie v globalnom meritku. Mozno predpokladat, ze nejake kluby sa zdruzuju pod SZCH, snad aj MsKS alebo CVC predovsetkym vo velkych mestach.
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod miro293 » Pon Dec 01, 2008 10:47 pm

niektore sa daju najst v registri obcianskych zdruzeni ministerstva vnutra, samozrejme, ak su oficialne registrovane.
http://portal.ives.sk/registre/hladatOZ ... ormular=oc

vacsinou su to sice bezne rybarske kluby ale je tam aj niekolko akvaristickych, herpetologickych a teraristickych :-)
Obrázok užívateľa
miro293
Moderátor fotogalérie
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Ned Dec 30, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Bic0 » Uto Dec 02, 2008 12:33 am

Zdruzenie ktoreho som clenom sice nie je akva-tera klub, ale venuje sa slovenskym plazom. Napriek tomu som presvedceny ze nase cinnosti maju vplyv aj na akva-tera komunitu. Tento rok som robil spolu 3 prednasky pre deti, na kazdej sme mali aj niektorych z nasich hadov na ukazku. Male deti su ako posluchaci naozaj vdacni, ked prekrocia "pubertalny" vek uz je problem udrzat ich pozornost.
Bic0
 

Poslaťod turcek » Uto Dec 02, 2008 9:02 pm

Bic0 píše:Zdruzenie ktoreho som clenom sice nie je akva-tera klub, ale venuje sa slovenskym plazom. Napriek tomu som presvedceny ze nase cinnosti maju vplyv aj na akva-tera komunitu. Tento rok som robil spolu 3 prednasky pre deti, na kazdej sme mali aj niektorych z nasich hadov na ukazku. Male deti su ako posluchaci naozaj vdacni, ked prekrocia "pubertalny" vek uz je problem udrzat ich pozornost.



Je pekne to co robite a drzim palce kiez by sa naslo viac ludi ktory by takto sirili osvetu medzi mladymi ludmi super to je prinos pre teraristiku ale myslim ze kazdy z nas tu robi vsetko v ramci moznosti :lol: :lol:
miroslav kuna
Obrázok užívateľa
turcek
 
Príspevky: 116
Registrovaný: Ned Okt 26, 2008 5:59 pm
Bydlisko: bratislava

Poslaťod turcek » Uto Dec 02, 2008 9:03 pm

miro293 píše:niektore sa daju najst v registri obcianskych zdruzeni ministerstva vnutra, samozrejme, ak su oficialne registrovane.
http://portal.ives.sk/registre/hladatOZ ... ormular=oc

vacsinou su to sice bezne rybarske kluby ale je tam aj niekolko akvaristickych, herpetologickych a teraristickych :-)


Dik za zoznam super prikladam k potrebnym vecickam :wink:
miroslav kuna
Obrázok užívateľa
turcek
 
Príspevky: 116
Registrovaný: Ned Okt 26, 2008 5:59 pm
Bydlisko: bratislava

Predchádzajúci

Späť na Teraristika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron