Užovečka rodu Eirenis (nejlépe Eirenis modestus)

Diskusia o všetkom, čo sa týka teraristiky...

Moderátor: štefan

Užovečka rodu Eirenis (nejlépe Eirenis modestus)

Poslaťod Saša » Ned Jan 04, 2009 10:30 pm

Přátelé, nevíte někdo, kde by se dal sehnat tento malý hmyzožravý hádek? Sháním je průběžně už několik let a stále ještě bez úspěchu...
Saša
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Str Aug 06, 2008 7:59 pm
Bydlisko: Karlovy Vary

Poslaťod tana » Str Jan 07, 2009 10:45 pm

Nic neslibuji, ale už jsem rozhodila sítě, takže čekám :wink:
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ

Poslaťod Saša » Str Jan 07, 2009 11:14 pm

Děkuju. A když to klapne, tak Ti budu říkat "Velký vezíre", jako v "Létajícím Čestmírovi". Chceš? :wink: :D
No, teď trochu vážně - jako prtě pamatuju tyhle užovečky jako celkem rozšířená zvířátka, zatímco v současnosti na mě spousta lidí (haďáků!) kouká jak "čerstvě vyoraná myš", vyslovím-li vůbec název Eirenis. Nějak se ta stvořeníčka za ta leta od pádu "opony" vytratila z chovů a obecného povědomí vůbec. Což je obrovská škoda (aspoň podle mého mínění)... holt nejsou příliš komerční...
Ovšem pro lidi, co na jednu stranu moc moc chtějí hada (co se navíc vejde i s terkem do malinkého bytu), a na druhou je jim líto myšiček (upřímně, mě taky), je eireniska ideální zvíře...
Saša
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Str Aug 06, 2008 7:59 pm
Bydlisko: Karlovy Vary

Poslaťod tana » Štv Jan 08, 2009 1:25 am

Hele neslibuji nic, ale přece jenom mám větší možnosti se pokusit. Napsat známým a ti zase svým to je to nejmenší :wink: , ale máš pravdu jak ti píšeš. Trent je jiný ale málo kdo ví co to vlastně je a jak to vypadá.
Tak si poříť tak jako já i tento druh : xenochropis vittata a budeš ho krmit rybami, žába a pod. :lol:
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ

Poslaťod Saša » Pia Jan 09, 2009 11:16 pm

Díky za typ, něco si o nich zjistím (akorát tomu dávat žabky, nevím nevím... ) :)
Saša
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Str Aug 06, 2008 7:59 pm
Bydlisko: Karlovy Vary

Poslaťod Saša » Sob Jan 10, 2009 2:16 am

Tak jsem "zagooglil", a je to vážně pěkný hádek. Popřemýšlím o něm :)
Saša
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Str Aug 06, 2008 7:59 pm
Bydlisko: Karlovy Vary


Späť na Teraristika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron