tarantule sveta

Diskusia o všetkom, čo sa týka teraristiky...

Moderátor: štefan

Poslaťod androctonus » Štv Apr 17, 2008 7:40 pm

štefan píše:Nie, aby kseftarili vo velkom, ze ?! :D Ty si ale pripad... :lol:


ked myslíš, keby som mal precestovať niekoľko 100 kilometrov tak by som si dobre rozmyslel na aku burzu pôjdem, či na tú kde budú niejaké preteky,kresby detí a pár predajcov,alebo poriadnu akciu kde budú hlavne dobrý a veľa predajcov :wink: pokecať si môžem aj cez skype alebo icq :wink:
androctonus
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Uto Apr 15, 2008 7:12 pm

Poslaťod tarzanm » Pia Apr 18, 2008 4:07 am

Tak už dosť,nezapáraj:twisted: A inač do Levic chodia chovatelia na ktorych ,,Ty" zďaleka nemaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :idea:
Obrázok užívateľa
tarzanm
Moderátor
 
Príspevky: 538
Registrovaný: Ned Jan 21, 2007 5:00 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod štefan » Pia Apr 18, 2008 5:54 am

androctonus píše:
štefan píše:Nie, aby kseftarili vo velkom, ze ?! :D Ty si ale pripad... :lol:


ked myslíš, keby som mal precestovať niekoľko 100 kilometrov tak by som si dobre rozmyslel na aku burzu pôjdem, či na tú kde budú niejaké preteky,kresby detí a pár predajcov,alebo poriadnu akciu kde budú hlavne dobrý a veľa predajcov :wink: pokecať si môžem aj cez skype alebo icq :wink:


Pocuj androctonus,
uz aj ja mam toho dost! O co ti vlastne ide? Zhodit nasu tradicnú Vivaristiku v ociach inych potencialnych navstevnikov? Ociernit nas kde sa len da? Ociernit, napadnut moju osobu kde sa len pohnes? Hm?!
Uz mam toho aj ja dost s neustalym obvinovanim krizencov! Ak nechces spravit test DNA na co i len jedineho pavucika, o ktorom si skalopevne presvedceny, ze ide o krizenca, tak bud TICHO!
Overil som si ta co si vlastne za pripad a hned som pochopil, preco sem pises take dristy. Sam si priekupnik a kseftar, ktory ma ceny svojich zvieratiek pekne vysoke! Pozri sa teda najskor na seba, skus sa ponorit do svojho JA a potom sa okolo seba popozeraj. Ok?!
Vcera som ti poslal SS s castou Pravidiel tohto fora. Mna nezaujima, ci su prilis tvrde, alebo ake. Su a ak tu chces byt, tak sa nimi budes riadit. Je to jasné? NIKOHO nebudes napadat! Pozri si svoje predosle prispevky. V kazdom si niekoho alebo nieco napadol, zhodil. Na to si sem fakt nemusel prist!
Varujem Ta, ak este raz sem pridas v podobnom razeni prispevok, mas BAN. Rozumieme sa?!
Ak chces svojou pritomnostou byt osozny, radit inym v chove, tak si vitany!
Ano, mas pravdu, ze toto je DISKUSNÉ FÓRUM. Ale aj toto má svoje zákonitosti, ktorým sa skús aj ty riadit a vsetko bude ok.
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod androctonus » Pia Apr 18, 2008 8:12 am

štefan píše:
androctonus píše:
štefan píše:Nie, aby kseftarili vo velkom, ze ?! :D Ty si ale pripad... :lol:


ked myslíš, keby som mal precestovať niekoľko 100 kilometrov tak by som si dobre rozmyslel na aku burzu pôjdem, či na tú kde budú niejaké preteky,kresby detí a pár predajcov,alebo poriadnu akciu kde budú hlavne dobrý a veľa predajcov :wink: pokecať si môžem aj cez skype alebo icq :wink:


Pocuj androctonus,
uz aj ja mam toho dost! O co ti vlastne ide? Zhodit nasu tradicnú Vivaristiku v ociach inych potencialnych navstevnikov? Ociernit nas kde sa len da? Ociernit, napadnut moju osobu kde sa len pohnes? Hm?!
Uz mam toho aj ja dost s neustalym obvinovanim krizencov! Ak nechces spravit test DNA na co i len jedineho pavucika, o ktorom si skalopevne presvedceny, ze ide o krizenca, tak bud TICHO!
Overil som si ta co si vlastne za pripad a hned som pochopil, preco sem pises take dristy. Sam si priekupnik a kseftar, ktory ma ceny svojich zvieratiek pekne vysoke! Pozri sa teda najskor na seba, skus sa ponorit do svojho JA a potom sa okolo seba popozeraj. Ok?!
Vcera som ti poslal SS s castou Pravidiel tohto fora. Mna nezaujima, ci su prilis tvrde, alebo ake. Su a ak tu chces byt, tak sa nimi budes riadit. Je to jasné? NIKOHO nebudes napadat! Pozri si svoje predosle prispevky. V kazdom si niekoho alebo nieco napadol, zhodil. Na to si sem fakt nemusel prist!
Varujem Ta, ak este raz sem pridas v podobnom razeni prispevok, mas BAN. Rozumieme sa?!
Ak chces svojou pritomnostou byt osozny, radit inym v chove, tak si vitany!
Ano, mas pravdu, ze toto je DISKUSNÉ FÓRUM. Ale aj toto má svoje zákonitosti, ktorým sa skús aj ty riadit a vsetko bude ok.


okes , ešte k tým zvieratkám,to že veci nakupujem vo vačšom a potom ich predávam je pravda, nemám s tým problém :)ale vždy dám niečo zadarmo,alebo niejakú zľavu a aj tak si dovolím tvrdiť že moje ceny ,skoro všetky sú dobré, už len ak ich porovnám s tými tvojimy :wink:
a prosím ak ti napísali niektorý niečo na mna,tak nech odo mna nekupujú :wink: alebo nech to napíšu mne :wink:
a už sa nebum hádať lebo prispievam skôr na iné fora, tu si prídem ešte prečítať niejaké odpovede

inak tozi, ozvali sa ti ?čo sm ti dal na nich kontakt :?: :wink: :) :wink:

a ešte by som sa chcel spýtať ceny ktorých zvieratiek mám aké vysoké? :wink: napíš mi nech to zmením lebo neviem ktoré sa ti zdajú pridrahé :wink:
androctonus
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Uto Apr 15, 2008 7:12 pm

Poslaťod Radusho » Sob Aug 02, 2008 6:11 pm

Viem, že to nie je celkom vhod :oops:
ale chcel by som sa opytat, ci na tej VIVARISTA LEVICE byvaju aj nejaky entomologovia, alebo chovatelia motylov pripadne predajcovia......
Chov motýľov
Obrázok užívateľa
Radusho
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Štv Jún 05, 2008 7:03 pm
Bydlisko: Liptovská Kokava

Poslaťod štefan » Ned Aug 03, 2008 6:32 am

Entomologovia na Vivu chodia, ale chovatelia motylov nie - teda mam na mysli živých. Preparáty je na Vive ale dostať.
Možno práve tu je priestor na uplatnenie sa! Na poslednej Vive /21.6.08/ prišli aj kolegovia - chovatelia a predajcovia mravčekov a záujem sa hneď dostavil :wink: .
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod Radusho » Ned Aug 03, 2008 11:10 am

Tak to je super :wink:
Musím ju dakedy navštíviť :wink:
Chov motýľov
Obrázok užívateľa
Radusho
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Štv Jún 05, 2008 7:03 pm
Bydlisko: Liptovská Kokava

Predchádzajúci

Späť na Teraristika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron