chorý škrečok-poranenia a podobne

Rady ako riešiť mnohé starosti okolo zdravotného stavu teráriových živočíchov...

Moderátor: štefan

chorý škrečok-poranenia a podobne

Poslaťod MAJLO226 » Str Jan 10, 2007 11:38 pm

ak sa vám váš škrečok zraní napriklad pri páde môže sa dostať do šoku alebo ked spadne s velkej vyšky môže aj zomriet----ak ma tržnú ranu najlepši je hned na pouzitie FRAMIKOIN v prasku --- hned urobi chrastu a zahoji ranu a nemusite behat k zverolekarovi

ale ak mate nejake problemy ktore neviete fakt vyriesit napiste to tu-- vela veci sa da aj bez veterinara kde vas so skreckom skor vysmeju--
http://majlo26.blog.cz/0702/urazy-choroby-a-ich-osetrovanie-hlodavcov
Naposledy upravil MAJLO226 dňa Ned Feb 11, 2007 6:24 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
MAJLO226
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Pia Dec 08, 2006 9:36 pm
Bydlisko: kosice

Poslaťod ryty » Ned Jan 14, 2007 7:51 pm

moj skrecok ma zlomenu zadnu labku a a veterinar mi povedal ze to sa liecit nejak extra neda!!! ze ono sa to zrastie ako sa da a mozno bude trosku krivat!!! Neda sa s tym nieco urobit???
Obrázok užívateľa
ryty
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Štv Jan 04, 2007 3:38 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod MAJLO226 » Ned Feb 11, 2007 6:26 pm

ryty píše:moj skrecok ma zlomenu zadnu labku a a veterinar mi povedal ze to sa liecit nejak extra neda!!! ze ono sa to zrastie ako sa da a mozno bude trosku krivat!!! Neda sa s tym nieco urobit???
nie neda bohuzial- ono sa mu to zrastie samo- ty ani doktor s tym nic nespravite- skor viac vapnika mu dodavat.
Obrázok užívateľa
MAJLO226
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Pia Dec 08, 2006 9:36 pm
Bydlisko: kosice

Poslaťod štefan » Ned Feb 11, 2007 6:56 pm

V chove sesternici si chrčok sýrsky tiež zlomil zadnú labku a veterinár ju musel amputovať. Práve preto ma dosť prekvapuje to, čo ti povedal tvoj veterinár. :?
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod ryty » Pon Feb 12, 2007 4:28 pm

aj mna to dost prekvapilo az vrchol bolo to ked si odo mna vypital 50Sk poplatok za "radu"
Obrázok užívateľa
ryty
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Štv Jan 04, 2007 3:38 pm
Bydlisko: Levice


Späť na Choroby a liečebné postupy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron