Grammostola rosea

Aké druhy pavúkov máme v našich chovoch...? Praktické skúsenosti s ich chovom, rozmnožovaním...

Moderátor: štefan

Poslaťod Saša » Uto Jún 09, 2009 11:27 pm

Saša
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Str Aug 06, 2008 7:59 pm
Bydlisko: Karlovy Vary

Poslaťod Saša » Ned Sep 06, 2009 12:43 am

To předchozí zazimovaní (a jistě i letošní chladnější léto) nakonec přineslo své ovoce. Rosky se spářily ani ne pět minut po vpuštění samečka k samici. Vše proběhlo v klidu, samička nebyla agresivní. Až (a pokud) vytvoří kokon, dám hned vědět :)
Saša
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Str Aug 06, 2008 7:59 pm
Bydlisko: Karlovy Vary

Poslaťod ToPaS » Uto Sep 08, 2009 12:22 pm

Gratulujem sasa :wink: a teraz najtahsia prekazka kokon ....drzim prsty [-o<
Obrázok užívateľa
ToPaS
 
Príspevky: 276
Registrovaný: Štv Jan 25, 2007 4:32 pm
Bydlisko: Slovensko- SB

Poslaťod chesinko » Pon Nov 09, 2009 12:18 am

Ahojky som tu novy :) a moj prvy post nedavno som si kupil grammostolu roseu a taq sa chcem pochvalit :D aj ked som ju este na rukach nemal iba som sa snazil o kontakt a vyzeralo to taq ako by chcela zautocit :( skoda no zatial bojiiim ...

Tu je moje videjko ako papa cvrcka :)

http://www.youtube.com/watch?v=q4HuieqHI24
chesinko
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Nov 09, 2009 12:15 am

Poslaťod štefan » Pon Nov 09, 2009 9:28 am

Vitaj :D .
Grammostola rosea, hoc snad vsade popisovany ako povahovo bezproblemovy druh pavuka sa niekedy moze spravat doslova nepredvidatelne. Niektore jedince, a sam som sa s takymi stretol, boli priam neskutocne agresivne. Stacil pohyb ci tien, ktory dopadol do jeho teraria a on vystartoval, utocil, spraval sa agresivne.
Pri toceni s TV Markiza (Modre z neba) som doniesol majitelom zoobchodu v Leviciach p. Burikom poskytnuteho samceka G.rosea red form. Nespraval sa podrazdene a aj na ruke bol v pohode, len sa nesmelo na neho fukat - toto nema rad ani jeden pavuk. O par dni po natacani sa zvliekol, co ako vieme, je u tohto druhu raz za velmi dlhy cas.
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod chesinko » Str Nov 11, 2009 5:29 pm

hh no to fukanie som uz skusal :D vtedy rychlo rychlo prec :D Inaq s tim tienom a taq moj nejako na to nereaguje ale iba sleduje az ked sa priblizis alebo dotknes ho vtedy chce utocit :D saq pozri video ani sa nepohol ked som tam daval ruku ... no budem skusat mozno dalej mozno si zvykne :D
chesinko
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Nov 09, 2009 12:15 am

Predchádzajúci

Späť na Pavúky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron