pterinochilus murinus

Aké druhy pavúkov máme v našich chovoch...? Praktické skúsenosti s ich chovom, rozmnožovaním...

Moderátor: štefan

pterinochilus murinus

Poslaťod hruso » Str Jan 10, 2007 12:50 am

kto chova tohto zaujimaveho pavuka, ktory vraj ze casto a rad :D svojvolne opusta terarko...ja ho mam a pri vyberani z filmovky som zistil s kym mam docinenia, ked mi zaliezol pekne do vetrovky a 2x sa mu odtial nechcelo... :D
Obrázok užívateľa
hruso
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str Dec 27, 2006 10:16 pm

Re: pterinochilus murinus

Poslaťod štefan » Pia Jan 12, 2007 1:29 pm

Ja ich mám vo svojom chove a práve teraz sme dali von článok do nášho časopisu VIVARISTA o ňom. Práve preto by som rád privítal vaše názory na tohto zaujímavého, i ke´d aj agresívneho pavúka - začlenil by som ich do článku :wink: A kľudne posielajte i foto :wink:
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod Chruno » Pon Dec 10, 2007 4:15 pm

Ahoj!
Ja mám 4 vtáčkarov tohto druhu- konkrétne formu TCF (Typical colour form).
Sú v prvom zvleku. Momentálne sa im nechce žrať, čo dúfam značí prichádzajúci zvlek :) Sfarbením sa veľmi podobajú forme RCF avšak len kým sú drobci. Ich rýchlosť je naozaj prekvapujúca ale dajú sa dosť dobre predvídať. Za tri dni opavučinovali filmovky ako žiadny iný pavúk nezvládne, čo sa mi na nich strašne páči. V chove som mal aj neurčeného jedinca RCF v cca 6. zvleku, no ten žiaľ už nie je medzi nami :( Jeho rýchlosť a pažravosť boli fakt úžasné :)
Obrázok užívateľa
Chruno
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Uto Júl 24, 2007 12:07 pm
Bydlisko: Prešov

Poslaťod štefan » Pon Dec 10, 2007 4:31 pm

Maš aj ich foto?
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod Chruno » Pon Dec 10, 2007 5:04 pm

štefan píše:Maš aj ich foto?


Žiaľ, nemám, lebo nemám foťák.
Obrázok užívateľa
Chruno
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Uto Júl 24, 2007 12:07 pm
Bydlisko: Prešov


Späť na Pavúky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron