Články v angličtine

Aké druhy pavúkov máme v našich chovoch...? Praktické skúsenosti s ich chovom, rozmnožovaním...

Moderátor: štefan

Články v angličtine

Poslaťod HnnbL » Uto Mar 08, 2011 1:00 am

Dobrý deň, pokiaľ máte zaujímavé, kvalitné články o pavúkoch a vtáčkaroch a radi by ste sa podielali na stránke [url]arachnos.eu[/url] tak mi pokojne pošlite článok na mail peto.kozma@gmail.com a ak bude naozaj kvalitný tak ho uverejníme na stránke.
Pokiaľ nemáte žiaden článok tak mi prosím aspon napíšte Váš názor na tento web.
PS: neni zameraný na chovatelstvo !
s pozdravom Peter Kozma, www.arachnos.eu
arachnos.eu
HnnbL
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Dec 08, 2008 7:43 pm

Re: Články v angličtine

Poslaťod štefan » Uto Mar 08, 2011 9:43 am

Pozrel som si daný web a podľa mňa vyzerá vynikajúco, hoc môže byť v našich zemepisných šírkach a dåžkach malým "nedostatkom" práve jazyková zdatnosť. Ale veď existujú prekladače :wink:

Držím palec v takýchto aktivitách a nech sa darí :D
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod HnnbL » Str Mar 09, 2011 3:37 pm

dakujem. No tá stránka ani neni pre slovenský trh iked niektoré články su aj v češtine/ slovenčine. Ale na slovensku pavuky nezaujímaju skoro nikoho. ked nerátam chov vtáčkarov.
arachnos.eu
HnnbL
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Dec 08, 2008 7:43 pm

Poslaťod HnnbL » Str Mar 09, 2011 4:22 pm

A ak sa niekto zaujíma o Jumping spiders tak tu má galeriu. http://www.arachnos.eu/en/photos/mesothelae/gallery/88?view=gallery
Obrázok
arachnos.eu
HnnbL
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Dec 08, 2008 7:43 pm

Poslaťod HnnbL » Pon Apr 18, 2011 11:28 pm

Stále hladáme atraktívne články a fotky pavúkov. pošlite nám Vaše články a fotky na peto.kozma@gmail.com
http://www.arachnos.eu
arachnos.eu
HnnbL
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Dec 08, 2008 7:43 pm


Späť na Pavúky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron