Spoločenské akvárium so skalármi

Všetko, čo sa týka rybiek v akváriu

Moderátori: štefan, cezar.milan, Patrik

Spoločenské akvárium so skalármi

Poslaťod drymarchon » Štv Mar 12, 2009 10:13 pm

do budúcna by som si chcela zaobstarať väčšie akvárium, rada by som počula vaše názory na osadenstvo. Takže určite chcem skaláre a potom bocie nádherné. S tým by podľa mojich chabých vedomostí nemal byť problém :D avšak ma oslovili labea ale vraj sú dosť agresívne, aj keď známa mala labeo a bola to najmierumilovnejšia rybka v akvárku, tak neviem. Potom možno ešte zopár prísavníkov. Avšak mám dilemu s počtom bocií... taktiež uvítam návrhy na ešte nejaké pokojné rybky ktoré sa hodia ku skalárom...
Obrázok užívateľa
drymarchon
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Štv Júl 17, 2008 1:35 pm
Bydlisko: Nové Zámky, SR

Poslaťod tana » Str Mar 18, 2009 7:13 am

Co se týká labe tak jsou to mírumilovné ryby. je fakt, že mají svoje teritorium, ale pokud jiná ryby-druh tam zabrousí tak se nic neděje a nenapadá jí. Mám alníny a červenoploutvé a jsou s tetrani, péřovci, ancitrusy, úhoři a jinými druhy a v akvárku je klid a mír.
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ

Poslaťod drymarchon » Str Mar 18, 2009 1:56 pm

ďakujem, tak to som potom rada, lebo labea sa mi páčia. včera som videla v našom obchode akvárko, kde mali presne tieto druhy spolu-skaláre, labeá a bocie, fakt pekné veľké kusy, takže už si len dať zlepiť akvárko a .... :D
Obrázok užívateľa
drymarchon
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Štv Júl 17, 2008 1:35 pm
Bydlisko: Nové Zámky, SR

Poslaťod tana » Pon Mar 23, 2009 8:36 am

Jsou to moc hezký druh a vřele doporučuji. U nás doma jím říkáme : formule 1 atd... podle poředí kdy se přidaly do akvárka :lol:
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ


Späť na Akváriové rybky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron