Tehotná samčika mečúňa, alebo...?

Všetko, čo sa týka rybiek v akváriu

Moderátori: štefan, cezar.milan, Patrik

Tehotná samčika mečúňa, alebo...?

Poslaťod necro » Pia Dec 08, 2006 2:05 pm

Cafte, chcem sa spýtať, či má niekto podobnú skúsenosť ako ja, resp. vie my vysvetliť dôvod.
Čoho? No mám v akvárku mečúne - párik a samica je už asi 3 mesiace "tehotná" neviem ako to správne nazvať. Ak sa nemýlim tak takýto čas nieje normálny....čím to môže byť?Vie niekto?
Diky
Obrázok užívateľa
necro
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv Dec 07, 2006 3:26 pm

Re: Otazka

Poslaťod Cichlida » Pia Dec 08, 2006 10:17 pm

necro píše:Cafte, chcem sa spýtať, či má niekto podobnú skúsenosť ako ja, resp. vie my vysvetliť dôvod.
Čoho? No mám v akvárku mečúne - párik a samica je už asi 3 mesiace "tehotná" neviem ako to správne nazvať. Ak sa nemýlim tak takýto čas nieje normálny....čím to môže byť?Vie niekto?
Diky


a ako vies ze je tehotna???:)
Obrázok užívateľa
Cichlida
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Dec 05, 2006 10:32 pm

Poslaťod necro » Sob Dec 09, 2006 10:41 am

No už nejké skúsenosti z chovom rybičiek mám a keď je "tetohtná" má také napuchnuté bruško a tmane počase, keď "dospievajú" mladé ak sa teda nemýlim. ona má už takmer čierne brucho asi 2 mesiace a nič 8)
Obrázok užívateľa
necro
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv Dec 07, 2006 3:26 pm

Poslaťod scream » Pon Dec 11, 2006 1:13 pm

alebo jeje zle traavi :) :wink:
Obrázok
Obrázok užívateľa
scream
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Pon Dec 11, 2006 1:01 pm
Bydlisko: Bytča/Michalovce

Mecune

Poslaťod mtec » Str Dec 13, 2006 8:22 am

No to potom bude asi naozaj problem v inom.Cim to krmis? Napuchnute brucho moze byt aj napadnutim bakteriami alebo vysokym obsahom dusicnanov, nedajboze dusitanov . Vola sa to infekcna vodnatielka.V TOM PRIPADE BY TI ALE 2 MESIACE NEVYDRZALA. Takze sa skor priklanam k zivotosprave . Skus vymenit vodu a "jemnejsie krmit". To tmave brusko si neviem kde cital, zvykla sa zvacsovat tmava skvrna v oblasti analneho otvora .
Obrázok užívateľa
mtec
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Štv Dec 07, 2006 7:48 pm
Bydlisko: Sahy

Poslaťod Cichlida » Str Dec 13, 2006 8:25 pm

ale ak mas s tym mecunom stale problemy tak mi ho kludne dones...moje rybky maju radi rybky..:)
Obrázok užívateľa
Cichlida
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Dec 05, 2006 10:32 pm

Poslaťod pipapo » Sob Dec 16, 2006 5:14 pm

no neviem tehotna dva mesiace asi nebude. U mna mecune vrhnu mlade kazdych 35dni...
pipapo
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob Dec 16, 2006 4:53 pm


Späť na Akváriové rybky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron