Choroby mlokov?

Aké druhy žiab či mlokov chováme? Skúsenosti s nimi...

Moderátor: štefan

Choroby mlokov?

Poslaťod bety » Str Jún 25, 2008 8:00 am

dobry, chcela by som poprosit o radu...vcera som si vsimla ze moj mlok (rebrovnik)ma na konci tela tmave flaky...uz ho mam skoro dva roky ale taketo nieco som este nevidela...neviem co by to mohlo byt...
bety
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Str Jún 25, 2008 7:35 am

Poslaťod miro293 » Ned Jún 29, 2008 9:35 am

Najlepsie by bolo, keby si sem hodila fotku, aby to bolo vidiet. Podla tvojho popisu sa totiz tazko k tomu zaujima stanovisko. Je to iba farebna zmena, alebo to aj zasahuje do celistvosti a kvality koze? Nemoze to byt iba sezonna zmena farby pohlavne dospeleho zvierata? Skus si to poriadne prezriet a daj sem tu fotku :wink:
Obrázok užívateľa
miro293
Moderátor fotogalérie
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Ned Dec 30, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod bety » Ned Jún 29, 2008 10:55 am

Myslím, že sa to stratilo...pozerala som sa a zmizlo to.Takže sa veľmi teším.Dosť ma to vyľakalo, kedže som to videla poprvý krát od vtedy ako ich mám. Keby sa náhodou niečo zmenilo, určite pošlem fotku:)
bety
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Str Jún 25, 2008 7:35 am

Poslaťod miro293 » Ned Jún 29, 2008 11:03 am

tak to je potom fajn :-) Niekedy ku zmenam dochadza hoci len vplyvom beznych zivotnych podmienok, alebo sezony. Staci ina teplota vody, zmena potravy, pripadne prerobenie nadrze a mozes zaznamenat aj radikalne zmeny vo farbe a v spravani.
Obrázok užívateľa
miro293
Moderátor fotogalérie
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Ned Dec 30, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod tana » Štv Júl 03, 2008 8:43 pm

Ano spíše bych to já osobně viděla na dospívajícího jedince, ale jak už se tu miro zmiňoval tak dej fotku ať můžeme říci o co vlastně jde.
Takto je to vaření z vody :wink:
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ


Späť na Obojživelníky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron