phrynohyas resinifictrix

Aké druhy žiab či mlokov chováme? Skúsenosti s nimi...

Moderátor: štefan

Poslaťod tana » Str Sep 30, 2009 7:30 pm

Byla jsme sice v sobotu na ter burze,a le abych pravdu řekla, tak jsme na tě zapoměla. Jela jsme totiš rovnou z nemocnice - omlouvám se moc a jsme ráda, že Ti jí Miro koupil.
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ

Poslaťod rikiraki » Pia Okt 09, 2009 8:20 pm

Velmi rad by som sa opytal, co je s tou samickou, je dost pochudnuta(to bola uz ked som ju zohnal), prvy den u mna zozrala zophobasa a teraz uz druhy tyzden nezere, uz aj v terarku leze a nic, nevyzera, ze je nejaka ina, len je chuda, ale dost sa o nu bojim, podmienky su stale take iste ako som pisal davnejsie, ale ona nema ani chut po tej potrave chnapnut. velmi sa bojim. diki za odpovede fakt :(
Obrázok užívateľa
rikiraki
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Str Apr 23, 2008 1:43 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod tarzanm » Pia Okt 09, 2009 8:58 pm

skus potravu obaloť vitaminom a pinzetkou :wink:
Obrázok užívateľa
tarzanm
Moderátor
 
Príspevky: 538
Registrovaný: Ned Jan 21, 2007 5:00 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod rikiraki » Pia Okt 09, 2009 9:34 pm

tym ze zrat nechcela a ja som nechcel aby vychudla este viac tak som ju nakrmil nasilne samozrejme umrtvenym cervom ale fungovalo to potom ho zhltla sama myslis ze by jej ten cerv "chutil" kebyze ho posypem tym praskom vitaminovym??lebo ona sa pinzety boji este neni zvyknuta na mna ako ten moj zabak co ma chut na vsetko co uvidi a uz ani z mojej ruky nechce utekat proste si zvykol,inak ked budes mat cas tak pod na icq :)
Obrázok užívateľa
rikiraki
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Str Apr 23, 2008 1:43 pm
Bydlisko: Bratislava

Octomilky

Poslaťod igi_998 » Uto Okt 13, 2009 7:55 pm

Ahojte chcem si zaostarat zabky len neviem nikde zohnat octomilky nelietave, poradte mi niekto kde by som ich vedel zohnat, lebo chcem mat doma najprv nejaku vhodnu potravu (cvrcky sa uz mnozia) ale chcem este nieco ine co by bolo pre male zabky vhodne.
Prosim poradte, pripadne poradte este inu potravu.
Dakujem.
igi_998
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Uto Okt 13, 2009 7:37 pm
Bydlisko: Michalovce

Re: Octomilky

Poslaťod štefan » Uto Okt 13, 2009 8:25 pm

Ahoj,
Drosophila melanogaster var. vestigal su obcas k ziskaniu na akva - tera burzach. Skus si podat inzerat bud u nas alebo na niektorom akva inzertnom webe, je vcelku mozne, ze sa ti niekto ozve.
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Predchádzajúci

Späť na Obojživelníky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron