Litoria

Aké druhy žiab či mlokov chováme? Skúsenosti s nimi...

Moderátor: štefan

Litoria

Poslaťod štefan » Uto Feb 27, 2007 9:16 am

Zaujímalo by ma, či niekto chová doma tieto úžasné žabky :wink:
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod Seginka » Sob Mar 10, 2007 11:55 pm

Myslim, ze som uz prisla na to, ako odpovedat???? :lol: :oops: MAme v ATcku tieto zabky. Litoria cerulea. Su uplne super, ale nejako sa nam nechcu rozmnozovat...Aj sme sa im snazili urobit prirodzene prostredie, aj sa im pichali hormony, ale nic z toho :( Teraz ich nechavame tak, uvidime, co z toho bude....
MYslim, ze pred dvoma rokmi sme dokupili nove jedince, lebo tie stare uz boli poiradne stare.....
Inak su velmi mile. Ked som prisla na skolu, ukazovala mi ich jedna teraz uz pani doktorka. Ze ich mam pohladkat.....tak skoncil moj prst niekde v zaludku zaby :lol: :roll: Bola to sranda :)
Seginka
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Pon Feb 26, 2007 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Filip » Uto Okt 30, 2007 10:00 pm

Tieto žaby som od malička chcel chovať, keď som mal sedem, bol som v Amerike, v Atlante, a tam nám u jedných veterinárov nechali podržať na ruke takú vypasenú peknú rosnicu, ktorú volali Artur, a vtedy sa mi tieto žaby zapáčili... Bohužial som ich ale ešte nechoval a na najbližšie roky sa ani nechystám..
Obrázok užívateľa
Filip
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Ned Okt 28, 2007 12:57 pm

Poslaťod štefan » Pia Máj 09, 2008 7:04 am

Včera v noci (23:50) som bol ešte hore, vybavoval som okolo blížiacej sa Vivaristiky Levice nejakú korešpondenciu, keď mi v za chrbtom umiestnenom vysokom teráriu na predné sklo skočil samček Litorie caerulea. Keďže sa takýto moment vzhľadom na ich veľkú váhu neodohráva často, využil som to a nasnímal v úplnej tme pár zaujímavých záberov. Ale veď posúdte sami :wink: ...

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Všetky foto: Štefan Čambal, VIVARISTA.sk
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

re

Poslaťod Patrik » Pia Máj 09, 2008 1:26 pm

Skvelé foto :shock:
Obrázok užívateľa
Patrik
 
Príspevky: 166
Registrovaný: Uto Júl 17, 2007 12:51 pm
Bydlisko: Sereď

Re: re

Poslaťod tarzanm » Pia Máj 09, 2008 8:44 pm

Števo,,SUPER" foto. :wink:
Obrázok užívateľa
tarzanm
Moderátor
 
Príspevky: 538
Registrovaný: Ned Jan 21, 2007 5:00 pm
Bydlisko: Poprad


Späť na Obojživelníky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

cron