Info o oficialnom chove a možnosti predaja korytnačiek.

Vodné i suchozemské korky

Moderátor: štefan

Info o oficialnom chove a možnosti predaja korytnačiek.

Poslaťod msms0904 » Pia Sep 09, 2011 6:57 pm

Ahojte.

Hodlám už dlho začať s chovom korytnačiek no narážam stále na problém že mnohé druhy je na Slovesku zakázané chovať.

Poradte mi prosím nejaký druh ktorý je aj dostupný na SK a aj predajný do zverymexov?? (predajne s zvierat).

ALEBO

Viete my poradiť kde by som mohol predávať mláďatká korytnačky červenolícej?

Mam už dlhé roky korytnačku červenolícu. No keď som sa poinformoval v zverymexe tak som zistil že je ju zakázané chovať a tým aj predávať na SK.

Nejde my o peniaze iba o to aby mi nezostali na krku. No vyhodiť alebo dať do zlých rúk ich nehodlám v žiadnom prípade!!!
msms0904
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Sep 14, 2009 10:26 am

Poslaťod laci » Str Sep 14, 2011 12:22 pm

Tak predávať ju nemôžeš nikam.
Obrázok užívateľa
laci
Moderátor akva časti
 
Príspevky: 590
Registrovaný: Uto Nov 27, 2007 1:28 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Poslaťod msms0904 » Štv Sep 15, 2011 1:00 am

Tak predávať ju nemôžeš nikam.


No problém Ešte že nemám párik.

Viete poradiť nejakú stránku kde je vela druhov vodných koriek a aj takých kto su chovatelné/predatelné na sk?? Kludne aj nejakú knihu.

Našiel som kopu stránok no ale na každej bolo max 5 druhov a to bolo asi všetko...
msms0904
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Sep 14, 2009 10:26 am

Poslaťod Saša » Pon Sep 26, 2011 8:49 pm

Ahoj, mě by se jedno mládě (max. dvě) i hodilo. Vzhledem ale k jejich finální velikosti je to v mém chovu, kvůli prostoru, výhledově maximum. Mám dospělou samici a samce, plus k nim jednu subadultní žlutolící samičku a roční mládě T. s. scripta (to je samozřejmě v úplně jiné nádrži). Malé elegansky bych bral všemi deseti, problém ale asi bude vzdálenost - bydlím až v příhraničí s Německem :?
Saša
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Str Aug 06, 2008 7:59 pm
Bydlisko: Karlovy Vary


Späť na Korytnačky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron