Čo škrečky môžu a čo nie!!

Od myšiek, chrčkov, potkaníkov, fretky až po ...všetko o doma chovaných exotických hlodavcoch

Moderátor: štefan

Dávate škrečkom citrusové plody

Hlasovanie končí za Sob Dec 16, 2006 5:47 pm

Ano
3
50%
Nie
2
33%
Niekedy
1
17%
 
Celkom hlasov : 6

Poslaťod ryty » Ned Jan 14, 2007 2:05 pm

vôbec by nemali nic slane ,horke,kysle,okorenene-
ani sladkosti ako cokolada- to vsetko len ublizi- a rastliny natrhane pri ceste uz vobec niesu vhodne- a to robi vela ludi- vsetko co chcete o skreckoch najdete aj na mojej stranke



Ale ved škrečky nemaju chutove bunky tak ako mozu vediet ci je to kysle alebo nie!!! Ja chovám škrečky 7 rokov a davam im všetko čo zožeru (okrem vaty). A ešte sa mi nestalo že by mi škrečok zdochol na Dg: citrón, pomaranč a iné citrusy
Obrázok užívateľa
ryty
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Štv Jan 04, 2007 3:38 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod peggy » Pon Jan 15, 2007 5:33 pm

štefan píše:Práve dnes som sa dostal k informácii, že chrčky hynú po podaní jablka a vody...Čo je na tom pravdy netuším, ale povedali mi to viacerí chovatelia.


Stejně jako u lidí, může kombinace tekutin a ovoce způsobovat průjem a ten je nezřídka pro křečka smrtelný.
Obrázok užívateľa
peggy
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pia Dec 29, 2006 7:38 pm

Poslaťod milan » Uto Feb 13, 2007 10:44 pm

Skrecky mozu mat vodu v napajacke stale k dispozicii, ale vyuzivaju ju len v case ked je dost teplo, alebo su na suchej strave. Inak s vodou dokazu celkom slusne hospodarit takze im staci ta co ziskaju z ovocia a zeleniny.
milan
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Feb 13, 2007 7:02 pm
Bydlisko: Kosice

Predchádzajúci

Späť na Exotické hlodavce

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron