Čo všetko máme doma?

Od myšiek, chrčkov, potkaníkov, fretky až po ...všetko o doma chovaných exotických hlodavcoch

Moderátor: štefan

Chovám doma...

chrčkov
8
36%
morčatá
4
18%
myšky
2
9%
potkany
1
5%
králičkov
3
14%
osmáka degu
0
Nehlasovalo
niečo iné (uveďte, prosím, v príspevku čo máte doma...)
4
18%
 
Celkom hlasov : 22

Poslaťod necro » Uto Dec 12, 2006 9:19 pm

Mám doma dve nádherné činčily, jedna rok a pol stará, druhá rok, obydvaja samci. Sú strašne "pojašený" ale brutálne nádherný a proste naši...... 8)
Obrázok užívateľa
necro
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv Dec 07, 2006 3:26 pm

Re: Ahoj

Poslaťod scorpion » Str Dec 13, 2006 9:46 am

Tim007 píše::D :D no poráda mal štastie že ho nekopla elektrina :D :D :wink: Určite je pekný ten králiček že 8) A ako sa volá :lol: :D :)



Slyšela jsem,že králíčky lákají pouze kabely,které jsou zapojeny v síti,těch odpojených si prý nevšímají,ale nevím,co je na tom pravdy.Měli jsem už prokousanou prodlužovačku,televizní anténu a kabely od bedýnek z domácího kina. :D :D Králíček se jmenuje Lucinka,jméno mu vymyslely děti. :D
Obrázok užívateľa
scorpion
 
Príspevky: 99
Registrovaný: Uto Dec 05, 2006 6:35 pm
Bydlisko: Karviná

Potkany

Poslaťod wewe7771 » Sob Dec 16, 2006 8:10 am

Ja mam doma 3 potkanov a najnovsie pribudlo aj 13 mladych(: Takze kto ma zaujem piste
wewe7771
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Dec 06, 2006 9:54 pm

Poslaťod thinkfast » Pon Dec 25, 2006 2:03 pm

caute... ja som zacal chovat skrecky len nedavno (konkretne minuly tyzden :D ).. mam doma parik dzungarksych skreckov - sivy samcek a biela samicka.. zatial sa maju k svetu len sa pri nich zle spi :D chcem sa spytat co vsetko by som im mal dat do terarka? mam tam napajadlo, keramicku nadobu na zradlo, dva kokosy a hobliny samozrejme.. co by ste mi este doporucili? a co strava? davam im zmes pre skrecky, mrkvu, jablka...
thinkfast
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Dec 25, 2006 1:37 pm

Poslaťod štefan » Pon Dec 25, 2006 7:25 pm

thinkfast píše:caute... ja som zacal chovat skrecky len nedavno (konkretne minuly tyzden :D ).. mam doma parik dzungarksych skreckov - sivy samcek a biela samicka.. zatial sa maju k svetu len sa pri nich zle spi :D chcem sa spytat co vsetko by som im mal dat do terarka? mam tam napajadlo, keramicku nadobu na zradlo, dva kokosy a hobliny samozrejme.. co by ste mi este doporucili? a co strava? davam im zmes pre skrecky, mrkvu, jablka...


Pozri sa, ako som ja zariadil terárium pre najmenších chrčkov Roborowských :wink:
U chrčkov džungarských mám v teráriu nielen kokosové orechy, ale i búdku (pre astrildovité vtáčiky) širšie konáre na šplhanie, roličky zo stredu toaletného papiera, dutý kmeň...proste zapoj svoju fantáziu, aby sa zvieratká nenudili.
Potrava postačí aj tá čo si uviedol ty, ale obohať ju napr. o varené vajíčko, tvrdý chlieb, čerstvé brezové konáriky, živý hmyz...
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod peggy » Pia Dec 29, 2006 9:01 pm

Momentálně vlastním 3 osmáky degu, 2 pískomily mongolské, 2 křečíky džungarské a křečka syrského.
Obrázok užívateľa
peggy
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pia Dec 29, 2006 7:38 pm

Poslaťod ragazzina » Str Jan 10, 2007 7:54 pm

no ja mam doma okrem korytnacky este 5 morciat....nemaju chybu a co sa inteligencie a ucenlivosti tyka, nemozu sa vobec porovnavat so skreckami... :lol:
ragazzina
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pon Jan 08, 2007 8:56 pm
Bydlisko: kosice

Poslaťod tarzanm » Sob Feb 17, 2007 12:07 pm

Ja sa pridam tiež,tak chovám zlatohlavky,nosorožteky-12druhou,modlivky-Sphodromantis sp,saranč sťahovava-5parou,6 mladých mnohonožiek-dip,švab americky.Teraz chcem začať s gekončikom,ale zatial ich nemam.
Obrázok užívateľa
tarzanm
Moderátor
 
Príspevky: 538
Registrovaný: Ned Jan 21, 2007 5:00 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod MAJLO226 » Sob Feb 17, 2007 11:58 pm

Mencia píše:Ahoj MAJLO226 WELCOME

Koľko ich už chováš ?
ahojky-ja už škrečky chvám 11rokov-milujem tieto zvieratká- momentálne mam troch- a to 2samcov a 1samicu a este potkana a 4mlade potkany- potkany kratulinko mam-dalej pakobylky,stonozku,mnohonozky,šváby,zophobasy,mucne cervy,zlatone s nasej fauny,pavuky
Obrázok užívateľa
MAJLO226
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Pia Dec 08, 2006 9:36 pm
Bydlisko: kosice

Poslaťod tana » Pon Feb 19, 2007 10:45 pm

Takže já chovám:krom manžela a 3 dcer : 1 zakrslý beraní králik,2 kočky,1 kocour,1 pes,2 vodní želvy,2 chamíky jemenské,1 leguána zeleného,2 paryby,45 akvarijní rybky,40 ryb na papání(okouno,perlíny a pod.), 20 koi kapři +karasi, 2 vodní akvar. žáby, venkovní žáby?počet(stále se množí),2 langusty,2 kraby, 2 raky, ústřice, cvrčky,octomilky,hada,papouška jsem teť musela dát pryč-elergie dcery,a to by tak asi bylo vše.
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ

Poslaťod štefan » Uto Feb 20, 2007 10:06 am

Fíha! No máš toho teda statočne :wink: Zaujímalio by ma, o aké vodní želvy, paryby, vodní akvar.žáby, venkovní žáby i hada sa to vlastne jedná... :)
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod tana » Uto Feb 20, 2007 2:04 pm

želva nádherná,paryba-bichir šedý(nutně bych potřebovala samečka)a kalabárský,vodní žáby to nevím jak se jmenují:jsou zelené a žluté,dostala jsem je a nikde v knížce nejsou,venkovní žáby tam jich je hodně to sama neznám a knížku nemám,kamarát je rybář a tak mi je někdy donese a jinak se objevují sami(na zahradě mám jezírko a rybník)ropucha,skokan zelený a dál jsem v konci,dokonce se nám i objevila nějaká žába a to koukali i jiní experti ,nikdo nedokázal říct co to je za druh,hada budeme mít začátkem března(ještě je maličký podle chovatele)a nemohu si vzpomenout na název-když tak ho potom dodatečně napíši.
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ

Poslaťod štefan » Uto Feb 20, 2007 3:50 pm

Hodíš sem fotky týchto zvieratiek? Skúsime ich spoločne určiť :wink: Vďaka!
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod tana » Štv Apr 05, 2007 6:40 pm

takže jsou už tam,ale bohužel ještě nejsou všichni-dodám.
:oops: :lol:
http://www.smirakovat.spaces.live.com/
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ

Poslaťod štefan » Štv Apr 05, 2007 7:22 pm

tarzanm píše:Ja sa pridam tiež,tak chovám zlatohlavky,nosorožteky-12druhou,modlivky-Sphodromantis sp,saranč sťahovava-5parou,6 mladých mnohonožiek-dip,švab americky.Teraz chcem začať s gekončikom,ale zatial ich nemam.


Maťo, máš skutočne Periplaneta americana?
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Exotické hlodavce

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron