Nie je akvárium ako akvárium

Pridajte snímku svojho akvária a pochváľte sa!

Moderátori: štefan, Patrik

Nie je akvárium ako akvárium

Poslaťod štefan » Štv Aug 30, 2007 6:03 pm

Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Žblnk

Poslaťod Patrik » Štv Aug 30, 2007 9:21 pm

Šmajn kote a nezblbnú s toho tie ryby :?:
Obrázok užívateľa
Patrik
 
Príspevky: 166
Registrovaný: Uto Júl 17, 2007 12:51 pm
Bydlisko: Sereď

Re: Žblnk

Poslaťod štefan » Štv Aug 30, 2007 10:28 pm

Tie závojnatky snáď ani nie. I v ich domovine, v Číne, sú stále chované v obdobných nádržiach, v ktorých im vyniknú pri pohľade zhora napr. krásne rozvetvené plytvy na chvoste.
Pred časom som kdesi videl rybky v kravate. Skutočne živé rybky v umelohnotej a priesvitnej kravate. Čo ľudia nevymyslia.... :roll:
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod Patrik » Štv Aug 30, 2007 10:31 pm

Hej,ale také veci nemám rád.Zvieratá sa síce chovajú zväčša pre naše potešenie,ale mali by sme im vytvoriť aj vhodné podmienky :!:
Mne osobne by sa vôbec nepáčilo keby som mal deckú izbu trebárs na WC :(
To by bolo trocha neprirodzené...takisto sú neprirodzené tie akváriá pre rybky :shock:
Obrázok užívateľa
Patrik
 
Príspevky: 166
Registrovaný: Uto Júl 17, 2007 12:51 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod štefan » Štv Aug 30, 2007 10:35 pm

Ja s Tebou plne súhlasím 8)
Len som chcel poukázať na to, čo sa deje vo svete. Inak to akvesko na fotke ďaleko k WC nemá :lol:
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod tana » Štv Aug 30, 2007 10:54 pm

Souhlasím se Štefanem,jsou to hodně přizpůsobivé a nenáročné rybky,a moc krásné. Já jsem na veletrhu viděla zase plastové boty,a rybičky v nich.
Na jednu stranu je to pěkné,ale jsem zásadně proti tomu-týrání zvířat :!: Ale pokud by to byly plastové rybky,tak je to v pořádku,a klobouk dolů před takovým nápadem :wink: .Proč né.
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ

Poslaťod štefan » Pia Aug 31, 2007 8:44 am

tana píše:...Ale pokud by to byly plastové rybky,tak je to v pořádku,a klobouk dolů před takovým nápadem :wink: .Proč né.


V tej kravate to žiaľ neboli umelé rybky, ale živé. Ak si dobre pamätám, tak to boli gupky :? Neviem s kade sa im tam sypalo krmivo, ale obávam sa, že išlo len o "jednorázovku". Proste tá kravaty a rybky v nej nemali dlhé trvanie. Je každopádne smutné, čo človek neurobí pre svoje blaho na úkor živých tvorov. A je úplne jedno, že ide o rybky - teda zvieratká, ktoré podľa niekoho ani nemajú dušu...
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod tana » Pia Aug 31, 2007 11:46 pm

Bohužel Štefane,my s tím nic neuděláme,ale takový už je život.Můžeš se snažit jakkoliv,ale pokud Tě nechcou poslouchat tak je to pasé.Ale najdou se i jedinci,kteří Tě vyslechnou,a napraví chyby-nedostatky,ale těch je velice málo,bohužel.Prachy vládnou světem. :evil:
Každý hledí co nejvíce si nahrabat,za jakou koliv cenu,viz : boty,kravata.
Víš stačí mi to jak chodím s info letáky leguánu :wink: .
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ

Poslaťod Shark-CZ » Sob Sep 01, 2007 12:22 pm

AHOJ: Je to hrůza co si někteří jedinci vymyslí a kupují - lituji ryby a zvířata uvězněné v takových to akvariích :evil: Ale je to tak prachy hýbou světem na úkor estetiky a harmnonie :cry:
Obrázok užívateľa
Shark-CZ
 
Príspevky: 104
Registrovaný: Pia Jan 05, 2007 3:56 pm
Bydlisko: CHRUDIM - Czech Republic


Späť na Prezentácia akvárií

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron