*Do pozornosti myrmekológom!

Pre chovateľov a záujemcov o chov tých najmenších tvorov planéty - mravcov, FOTOGALÉRIA, informácie....

Moderátor: štefan

Poslaťod štefan » Ned Sep 21, 2008 4:35 pm

Martin, ja viem, ze sa nesmu posielat zive zvierta, ale len bezstavovce, ved s tym som aj operoval a aj preto som danu zasielku oznacil "ŽIVY HMYZ". A aj tak vidis, co sa dialo...
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Begginer

Poslaťod classic » Štv Jan 08, 2009 8:48 pm

Ahojte,

uz dlhsiu dobu uvazujem o zacati chovu tychto malych "robosov"
Mal som predstavu o nastenej verzii.

Ten korok ma aku zivotnost, a ako je to potom s presahovanim do novsieho. Korok vidim to ako najschodnejsie riesenie. aby to bolo aj pekne aj funkcne. S tym ze by boli odelenia na krmenie + vlhcenie. Je aj nejaky iny setup ako s korkom na stenu? na tej nemeckej stranke to vyzera na nejaky piesok. ale to sa obavam zasypania. Som uplny lajk, precita som sice par zahranicnych stranok, ale nejake blizsie informacie moc nie su. Kedze skippi ma take perfektne skusenosti (klobuk dolu). Bol by som rad ak by mohol poradit par info. Jar sa blizi tak sa treba zacat pripravovat :)

uvazujem si to dat doma do pracovne na stenu(velkost A4 -A3) takze musi to vyzerat perfekte, a musia sa mat ako v bavlnke :)
classic
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Jan 08, 2009 8:40 pm

Poslaťod Skippy » Štv Mar 05, 2009 10:15 am

Ahoj,

prepac ze tak oneskorene odpisujem, nemal som moc casu.
Tie korkove teraria su pomerne osvecene a da sa povedat ze aj kvalitne , zalezi pravda od druhu a velkosti kolonie ktoru v nej mas. Ten korok sa da vybrat a dat tam uplne novy , je hruby 1cm a take platy sa daju kupit v baumaxe alebo podobne.
Teraz su tam take nove akrilove po ktorych sa mozes pozriet , avsak s nimi nemam nejake skusenosti je to prakticky novinka, ale osobne si myslim ze korkove su lepsia volba. Stavba takeho niecoho na stenu nie je narocna a myslim ze som to uz niekde videl , ale neriskoval by som pad takeho niecoho v byte :D , okrem toho cistenie by to chcelo vyriesit cistenie.
Sem moc nechodim ak tak budes nieco potrebovat , napis mi na iny kontakt ci uz na mail alebo icq :)

Adrian
Obrázok užívateľa
Skippy
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Okt 21, 2007 7:52 pm
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Myrmekológia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron