Pravidlá

Pravidlá nášho fóra - povinné čítanie pre každého člena!

Moderátor: štefan

Pravidlá

Poslaťod tozi » Uto Dec 11, 2007 6:50 pm

1) Základné pravidlá:

Pravidlo 1.1
Nick (užívateľské meno) môže obsahovať iba číslice a písmená. Výnimkou je iba znak _ ( podtržník ) a medzera v nicku. Ostatné znaky nie sú povolené a team vivarista.sk si vyhradzuje právo tieto nicky kedykoľvek zmeniť. V prípade, že budete mať pocit, že váš nickname nie je ten pravý a chcete ho zmeniť, kontaktujte administrátora fóra (tozi) cez PM. Nickname môže byť zmenený maximálne 3x. Vulgárne nicky budú bez predchádzajúceho upozornenia zmazané.

Pravidlo 1.2
Príspevky píšte tam kam patria, t.j.do správnych kategórií. Používajte tlačítko Hľadať, pred každým novým postom. Príspevky nazývajte konkrétnym problémom, názvom ( napr. "Problém s chovom gekončíka nočného", nie "POMOOOOOC", "Prosba", "Otázka", a pod. ) Také príspevky budú ihneď odstraňované. Je zakázané umiestňovať pred názvy tém znaky @,==,>>>,...,::.., !!!, apod. alebo ich kombinácie. Zťažuje to vyhľadávanie tém!

Pravidlo 1.3
Zapisujte linky správnym spôsobom, čiže dávajte ich do CODE.

Pravidlo 1.4
Každý je zodpovedný sám za seba a nesie zodpovednosť za svoje príspevky na našom fóre.

Pravidlo 1.5
Je zakázané postovať akékoľvek odkazy na iné konkurenčné webové stránky bez povolenia administrátorov tohto fóra. Pokiaľ bude administrátorom odkaz povolený, je možné si ho do podpisu umiestniť iba ako link, nie ako SIG!!

Pravidlo 1.6
Pri porušovaní pravidiel bude užívateľ napomenutý 3x, v prípade porušovania pravidiel opakovane, bude dotyčný vylúčený z fóra (BAN).

Pravidlo 1.6.1
Pokiaľ budete vystupovať proti členom fóra, alebo proti fóru samotnému, obdržíte natrvalo BAN.

Pravidlo 1.7
Je zakázané osočovať, urážať a nadávať akokoľvek a komukoľvek. Za toto porušenie dostane užívateľ napomenutie príp. BAN - vylúčenie z fóra. Je zakázané postovať akékoľvek linky alebo témy, ktoré ponižujú ľudskú dôstojnosť, rasizmus, terorizmus, antisemitizmus, násilie akéhokoľvek druhu, sexuálne nahrážky, pedofíliu, zoofíliu, nekrofíliu alebo naboženské a politické témy.

Pravidlo 1.8
Pravidelne bude dochádzať k premazávaniu užívateľov, ktorí nebudú na fóre aktívni. Je teda dôležité sa na fóre aktívne podielať a hodnotne prispievať. Avšak príspevky typu "ďakujem" a pod. sú kvalifikované ako SPAM, a teda nemajú vplyv na nezmazanie užívateľa.

2) Vivarista.sk TEAM

Pravidlo 2.1
Administrátorove alebo moderátorove slovo je konečné. V prípade, že nesúhlasíte s riešením daného problému, je zakázane verejne na fóru diskutovať o tomto rozhodnutní. Kontaktujte niekoho z týmu cez ICQ alebo PM a vyriešime to.

Pravidlo 2.2
Neobťažujte prosím členov Teamu cez ICQ, SKYPE či iné instant messengery, či nemajú informácie o čomkoľvek. Team tu nie je od toho. Na diskusiu je tu fórum, nie osobné čisla messengerov Teamu.

Varovanie 2.3
Maximum Varovaní, ktoré môžete obdržať, sú 3. Po treťom Varovaní budete automaticky zaBANovaný. Varovania nemajú žiadnu expiračnú dobu.

Signatury a avatary 2.4
Signatury/Avatary nesmú obsahovať témy, ktoré sú v rozpore s platnými zákonmi SR a ČR. Sú to témy diskriminácie, rasizmu, nenavistné témy, násilia, sférický trojúholník, sférický dvojúholník, krv, obscesné symboly a vyjadrovanie, pornografia a zakázané symboly.

Všetky Avatary a Signatury majú predpísané rozmery: Avatar 130 x130pix a 10KB. Signatura 468 x 60 pix

V prípade porušenia pravidiel vám bude avatar/signatúra zakázaná a nebude už povolená. Je ZAKÁZANÉ umiestnovať si do AVATARU alebo SIGU slová ako napr. SPONZOR, MODERÁTOR, ADMINISTRÁTOR alebo ich úpravy.


Signatúry ako aj podpisy sú od 27.8.2008 zakázané!
Vivarista.sk team si vyhradzuje právo pravidlá fóra meniť podľa aktuálnych potrieb. Je preto povinnosťou každého uživateľa sa s pravidlami zoznámiť a dodržovať ich. Majiteľ, autor a prevádzkovateľ tejto stránky nezodpovedá za obsah iných, než vlastných príspevkov. Každý užívateľ je zodpovedný za každý príspevok, ktorý na toto fórum postol. Stránky uložené na tomto servery slúžia výhradne pre vzdelávacie účely. Za obsah príspevku je zodpovedný autor príspevku. Pokiaľ sa niektorý príspevok dostane do rozporu s platnými zákonmi SR alebo ČR, je užívateľ ktorý toto zistí povinný informovať administrátora alebo niektorého z moderátorov, ktorý zjedná nápravu.
Obrázok užívateľa
tozi
Admin
 
Príspevky: 212
Registrovaný: Pon Mar 05, 2007 10:39 am
Bydlisko: Sabinov

Re: Pravidlá

Poslaťod štefan » Štv Máj 01, 2014 5:56 pm

Od 1.5.2014 som nastavil pre vkladanie fotografií/ilustrácií veľkosť 500x500 pix s tým, že väčšie fotky sa budú zobrazovať ako link na ne. Po kliknutí na ne sa vám aj tieto zobrazia. Účelom bolo znížiť počet zbytočne obrovských fotiek.
Žiaľ, zatiaľ som napriek snahe neprišiel na to, ako obnoviť (dá sa to?) dávno uložené fotky, preto mnoho príspevkov je bez nich. Ak nieto mi vie byť v tomto nápomocným, budem len rád :)
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice


Späť na Pravidlá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron