zaciatocnik...HELP ME

Rady, skúsenosti pre mladých adeptov na akvaristiku, ...ako začať s akvaristikou ako koníčkom...

Moderátori: štefan, Patrik

zaciatocnik...HELP ME

Poslaťod valecnik1 » Str Feb 11, 2009 9:29 pm

chcel by som sa vas spytat, ci by ste mi neporadili, lebo som si pred 2dnami zalozil akvarko, ktore ma 60l +- 2l. Zatial mam v nom len 4 skalarov a chcel by som si kupit ku nim aj raka, ale neviem ci by mohli byt spolu, popr. ake ine druhy a mnozstva rybyciek by ste mi odporuculi....Dikes :)
valecnik1
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Feb 11, 2009 9:21 pm

Re: zaciatocnik...HELP ME

Poslaťod laci » Štv Feb 12, 2009 12:09 pm

valecnik1 píše:chcel by som sa vas spytat, ci by ste mi neporadili, lebo som si pred 2dnami zalozil akvarko, ktore ma 60l +- 2l. Zatial mam v nom len 4 skalarov a chcel by som si kupit ku nim aj raka, ale neviem ci by mohli byt spolu, popr. ake ine druhy a mnozstva rybyciek by ste mi odporuculi....Dikes :)

Nie raka k ním nemôžeš dať . A tych 60 litrov je pre skaláre málo, potrebujú podstatne väčšiu nádrž.
No ale na dno by si mohol dať skupinku corydorasov. S prikupovaním však musíš dábať pozor čo sa týka do počtu yibiek, lebo to akvárium je malé na nejaký ich veľký počet.
Obrázok užívateľa
laci
Moderátor akva časti
 
Príspevky: 590
Registrovaný: Uto Nov 27, 2007 1:28 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie


Späť na Akvaristika pre začiatočníkov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron