fmc pet dajana profesional

Naše praktické skúsenosti s ňou...

Moderátori: štefan, cezar.milan, Patrik

fmc pet dajana profesional

Poslaťod Pato92 » Uto Mar 18, 2008 8:35 pm

Tento pripravok sme dali do akvaria je proti pliesnam parazitalnej infekcii .
Stale sa nam robia na listoch dreve atd stetinatky alebo co to je tak sme tam naliali tento pripravok a skapali nam zatial 3 zavojnytky : :(
Neviete preco sa to stalo ? Co pouzit proti tim stetinatkam aby sa nam netvorili v akvariu ? Este ked sme ten desinfekcni prostridok naliali do akvaria tak sa voda zmenila na fialovu . :( :( :( :( :(
Pato92
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Pia Jan 11, 2008 4:50 pm

Poslaťod laci » Str Mar 19, 2008 7:20 am

A dali ste ho tam podľa návodu? Lebo ak ste ho tam dali viac ako trebalo tak ste ryby otrávili.
Obrázok užívateľa
laci
Moderátor akva časti
 
Príspevky: 590
Registrovaný: Uto Nov 27, 2007 1:28 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Poslaťod Pato92 » Str Mar 19, 2008 4:43 pm

Uz sme na to prisli dali sme tam toho o mnoho viac mi sme si to vzadu precitali kolko tam toho ma ist ale mysleli sme si ze ked tam dame toho viac ze to bude lepsie ucinkovat :cry: :lol:
Pato92
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Pia Jan 11, 2008 4:50 pm

Poslaťod tana » Str Mar 19, 2008 7:11 pm

:evil: méně znamené vždy lépe :wink: Jinak to,že se zbarvil do fialova tok to předpokládám,že jsi použil hypermangan-tam stačí naličko zrnek-i já jí používám. jinak docela doporučuji tento přípravek od firmy JBL Denitrol a cena je 189,.Kč.Tento přípravek je supr věc a tvé akvátko,rostliny a pod. Ti udrží v supr stavu.Já jej používám několi desítek let a jsem s ním velice zpokojená.
PS:je nutné si přečíst příbalový leták co je na lahvičce :wink:
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ

Ahoj

Poslaťod Michal S » Štv Mar 20, 2008 5:24 pm

Jednoznačne odporúčam Tetra General Tonic. Mám ho dobre odskúšaný. Je to širokospektrálne liečivo, ktoré neškodí rybám, rastlinám a nezabíja užitočné baktéria vo filtry. Úspešne liečim založené nádrže plné vodných rastlín. Rybičkám som úspešne vyliečil krupičku, kožné infekcie a parazity, pliesen a iné(napr. zomknuté plutvy). Cena je u nás 199,-. Na 1500L vody.
Obrázok užívateľa
Michal S
Moderátor akva časti
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Uto Jan 01, 2008 8:24 pm


Späť na Akvaristická technika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron