Evidencia chovu

Všetko okolo našich akvárií, rybiek...

Moderátori: štefan, Patrik

Evidencia chovu

Poslaťod dracula » Str Dec 20, 2006 6:40 pm

Zaújma ma, či si robíte nejaké záznamy svojho chovu.....ak áno čo v nich najme sledujete, aké zmeny poprípade aké činnosti zaznamenávate....akým spôsobom si to zaznamenávate /v pc, ručne, nejaký software/....ak si evidenciu nevediete zaújmalo by ma prečo.....

ide o to, že plánujem v pár najbližších dňoch rozbehnúť tvorbu softvéru, ktorí by slúžil chovatelom na evidenciu chovu respektíve chodu akvária,terária.......viem že na internete je zopár aplikácií ktoré na to slúžia, ale majú veľa medzier, ktoré by som rád odplevelil aj z vašou pomocou...ak mi napíšete vaše návrhy, respektíve čo by ste od takého programu očakávali /nejde o to či ho máte v pláne používať, ide o to ak by ste ho používali/ aké možnosti by ste uvítali, aké štatistiky....skrátka každý názor, rada dobrá :)

keď bude hotový, dám ho von aby ste mohli používať to čo som vďaka vašim nápadom stvoril :)
Obrázok užívateľa
dracula
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:45 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod laci » Sob Dec 01, 2007 9:47 am

dracula - dobrý nápad, je to ešte aktuálne lebo ako vidím, príspevok je už starší.
Obrázok užívateľa
laci
Moderátor akva časti
 
Príspevky: 590
Registrovaný: Uto Nov 27, 2007 1:28 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Poslaťod tana » Sob Dec 01, 2007 6:45 pm

Už jsem to tu někde psala,že si vedu záznamy jen pro svoji potřebbu a píšu si to zatím ručně.Nemám čas si to přepsat na ps :oops: .Mockrát se mu už moje záznamy hodily.Zaznamenávám si svleky,váhu,déklu a pokud se mi neco nelíbí,chování,páření,snůška a pod. věci.
Jinak je to supr pokud něco takového chystáš,myslím si,že orientační tabulky by nebyla od věco i pro začátečníky i pokročilé :wink:
Co bysmě očekávali to co jsem už napsala.
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ

Poslaťod dracula » Str Dec 19, 2007 3:56 pm

laci píše:dracula - dobrý nápad, je to ešte aktuálne lebo ako vidím, príspevok je už starší.


táto moja idea je už dosť stará...vtedy som na nej nejaký čas pracoval....ale časovo mi to potom nevyšlo a nestihol som to dokončiť....a času mám aj teraz minimum.....takže v dohľadnej dobe žial nič nechystám......ale ak na internete narazím na podobný soft.....tak dám vedieť...
Obrázok užívateľa
dracula
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:45 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod tana » Štv Dec 20, 2007 2:47 pm

Tak to se těším,ale spoň mě to pak donutí přepsat :lol:
Jinak co se toho času týká,kdo jej má :?: Myslím,že skoro nikdo :lol:
Naposledy upravil tana dňa Ned Mar 30, 2008 4:09 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ

Poslaťod laci » Štv Dec 27, 2007 1:14 pm

tana píše:Jinak co se toho času týká,kdo jej má :?: Myslím,že skoro nikdo :lol:
Tak ja ju nemám, stále iba čmáram na papier a potom ho zahodím. Takže by som niečo prijal.
Obrázok užívateľa
laci
Moderátor akva časti
 
Príspevky: 590
Registrovaný: Uto Nov 27, 2007 1:28 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Poslaťod lenka2 » Ned Mar 30, 2008 10:35 am

Ja pouzivam Darlinx4. V podstate vyuzivam len zalozku povod, meranie, veterina a text. Urcite by bolo dobre, aby sa vyplnena tabulka v programe (napr. s mierami) dala vytlacit a nie len zalohovat! :) Aspon mne osobne by to bodlo...
Takto musim v exceli vytlacit daku tu hlavicku s druhom,... a potom si vytvarat tabulky s mierami. Co je na hlavu, keď to mam aj v tom programe!
Obrázok užívateľa
lenka2
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Str Jan 02, 2008 4:42 pm
Bydlisko: Banská Bystrica


Späť na Voľná diskusia okolo akvaristiky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron