Šľak ma ide trafiť...

Všetko okolo našich akvárií, rybiek...

Moderátori: štefan, Patrik

Šľak ma ide trafiť...

Poslaťod štefan » Uto Sep 30, 2014 6:02 pm

Titulok som si vypožičal od Julka Satinského, ale plne zodpovedá môjmu vnútornému rozpoloženiu. Prechádzam si cenníkom jednej českej importnej spoločnosti, ktorá dováža do ČR akvaristiku z Nemecka a nestačím od údivu ani dýchať. Rybky, ktoré vyrážajú dych za ceny pomerne priaznivé. Kladiem si otázku, prečo sa ešte nenašla žiadna slovenská spoločnosť, ktorá by vedela nám všetkým ponúknuť za normálnych podmienok toto isté? Pred pár dňami mi došiel cenník istého človeka, ktorý ho vydával za svoj. No bol mi veľmi povedomý. Nemýlil som sa. Šlo o cenník českej firmy, ktorá ako jedna z mála zásobuje nielen rybkami mnoho obchodov na Slovensku. Ceny boli, ako inak, šialené a nerovnali sa ani cenám, za ktoré si človek mohol v akvaristike kúpiť rybku. Napr. za Corydoras aeneus - Venezuela Black (alebo ak chceme Corydoras venezuela Black) chcel tento pán o 2 eurá/kus viac, než ja sám som zaplatil v akvaristike. Napriek tomu som pána, ktorý mi cenník poslal, požiadal o jeho pravidelné posielanie mailom a dal som otvorene najavo, že je mi jasné, odkiaľ "fúka" vietor. Viac sa mi ale neozval...
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Späť na Voľná diskusia okolo akvaristiky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron