Akvárium Terárium, naši poštári a Slovenská Pošta

Všetko okolo našich akvárií, rybiek...

Moderátori: štefan, Patrik

Akvárium Terárium, naši poštári a Slovenská Pošta

Poslaťod štefan » Pia Aug 10, 2007 2:55 pm

Už sa nemôžem mlčky a nečinne prizerať na to, čo robí Slovenská pošta a jej doručovatelia, teda pracovníci, ktorým ide plat aj z našich vrecák.
Veď posúďte sami.
Dnes mi do schránky, ktorá je očividne na prvý pohľad menšia než časopis AT, prišlo toto periodikum takto:
Obrázok
Foto: Štefan Čambal

Predplatné mám cez Slovenskú poštu už desaťročia a keď sa objavil tento nemotorne a za každú cenu najväčší časopis, upozornil som našu doručovateľku, aby mi radšej, ak nebudem doma, vhodila do schránky oznam o uložení časopisu a nesnažila sa ho doslova nasilu a nohami vopchať tam, kde sa to proste nedá.
Dohoda bola na svete, ale bola na nič. Pani poštárka zrejme sa ma snažila presvedčiť, že ona to dokáže a ATčko vtesná do priestoru omnoho užšieho. Výsledok je tu...
Obrázok
Foto: Štefan Čambal
Obrázok
Foto: Štefan Čambal
Obrázok
Foto: Štefan Čambal

Natrhnutý, poškodený a v polovici zlomený časopis za 139 Sk by som jej najradšej dal uhradiť. Sťažoval som sa u jej nadriadenej a podľa nej som si toto spôsobil ja sám :shock: :!: Pani poštárka, dobrá to pracovníčka, iste mi dnes ráno zvonila na byt a ja idiot som nebol doma a preto mi ho nechala v schránke. Blbosť :!: Nieže som ani len nohy nevystrčil z domu, ale ani u mña tá dobrá žena a svedomitá pracovníčka nezvonila. A však na čo :?
Hlavné je, že ona doručila časopis (ne)poškodený. Dohoda sem, dohoda tam...

Viem, že nie som sám komu sa takéto prípady stávajú. tak sa teda s nami o ne podelte, vyplačte sa u nás a dúfajte, že naši poštári i Slovenská pošta nám neurobí ďalší škrt cez rozpočet. Sme na Slovensku, krajine priam neobmedzených možností. A podľa toho sa mnoho kompetentných i správa...
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Peniaze

Poslaťod Patrik » Ned Sep 30, 2007 4:45 pm

No ako som si všimol Štefan,vy máte problém zo Slovenskou poštou už dlchšie,takže vás asi neprekvapuje čo sa mi (nám) stalo.Tiež som tento problém riešil a riešenie prišlo až po 29dňoch čakania či už vášho alebo môjho.
Obrázok užívateľa
Patrik
 
Príspevky: 166
Registrovaný: Uto Júl 17, 2007 12:51 pm
Bydlisko: Sereď

Re: Peniaze

Poslaťod štefan » Pon Okt 01, 2007 3:08 pm

Na riesenie reklamacie ma aj Sl. posta 30 dni, takze len tak tak to aj tentoraz stihli...
Problem nie je len s nasou levickou postou, ale s postou ako takou....
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Pošta

Poslaťod Patrik » Pon Okt 01, 2007 4:37 pm

Tak to hej,raz som mesiac po uzávierke dostal zápisný lístok.Ešte že sa to dalo v škole vyriešiť aj bez neho.
Obrázok užívateľa
Patrik
 
Príspevky: 166
Registrovaný: Uto Júl 17, 2007 12:51 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod tana » Pon Okt 01, 2007 5:13 pm

Bohužel i já mám s poštou (nedávno) problém,při dobírce knížky. Bohužel byla odeslaná v pořádku,ale naše pošťačka byla nemocná,takže byl za ní zástup. Nejenom,že mi vůbec nedonesla osobně,ale nedala ani oznámenku do schránky.Takže knížka putovala nazpátek k odesílajícímu adresátu.Sice jsem udělala kravál na poště,dokonce na řed. pošty,ale bohužel se zjistilo,to co jsem už uvedla.Takže se knížka musela znova poslat-a škodu mi nikdo-adresátovi nenahradil.Sice se jednalo o 69Kč,ale i toto jsou peníze!
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ

Poslaťod Patrik » Štv Okt 18, 2007 8:24 am

A keď som videl naposledy na pošte ako zaobchádzajú s balíčkami,no katastrofa :shock:
A ešte keď som ju upozornil aby s tým zaobchádzala jemnejšie a ešte som ju upozornil že tam je zviera,tak ja som dostal vynadané :evil:
Obrázok užívateľa
Patrik
 
Príspevky: 166
Registrovaný: Uto Júl 17, 2007 12:51 pm
Bydlisko: Sereď


Späť na Voľná diskusia okolo akvaristiky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron