Anketa

Aké druhy pavúkov máme v našich chovoch...? Praktické skúsenosti s ich chovom, rozmnožovaním...

Moderátor: štefan

Ake vtackare chovate?

Zemne
16
43%
Norove
3
8%
Stromove
3
8%
Vsetky
15
41%
 
Celkom hlasov : 37

Poslaťod Saša » Sob Aug 09, 2008 2:06 am

Ten pavouček dole, to je jaký druh brachypelmy? Nějak nedovedu rozlišit vagans od sabulosum nebo angustum, ani když je vidím vedle sebe :? :)
Saša
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Str Aug 06, 2008 7:59 pm
Bydlisko: Karlovy Vary

Poslaťod štefan » Sob Aug 09, 2008 6:23 am

Ahojky,
ide o druh Brachypelma vagans :) .
Ty ake druhy pavučikov chovaš?
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod Saša » Sob Aug 09, 2008 10:59 pm

Ahoj, chovám aphonopelmy caniceps a seemanni (měl jsem ještě A. bicoloratum, ale tu jsem dal kamarádovi, co zrovna s pavouky začíná), brachypelmy albopilosum, boehmei, smithi a vagans, párek Grammostola rosea (Red form) a mládě Phormictopus cancerides cancerides.
Od známého mám ještě slíbena mláďata Holothele incei, jenže u těch si musím ještě chvíli počkat na to, až se mu konečně vylíhnou :)
Saša
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Str Aug 06, 2008 7:59 pm
Bydlisko: Karlovy Vary

Poslaťod tana » Str Aug 13, 2008 4:30 pm

Já mám 2 ks brachypelma vagans , brach.. albopilosum a phormictopus sp. platus - samé baby :lol:
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ

Poslaťod Saša » Ned Jan 04, 2009 7:14 pm

Tak to zde musím trošku aktualizovat, malinko se mi chov rozrostl :). Momentálně jsou to:
Aphonopelma caniceps, A. seemanni, Brachypelma albopilosum, B. boehmei, B. emilia, B. klaasi, B. ruhnaui, B. smithi, B. vagans, Grammostola rosea (red form), Holothele incei a Phormictopus cancerides cancerides :)
Saša
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Str Aug 06, 2008 7:59 pm
Bydlisko: Karlovy Vary

Poslaťod tana » Str Jan 07, 2009 11:02 pm

I mi přibyl jeden pavoučí klučina, kterého jsem dostala od ToPase brachypelma vagans. Takže už mám doma 5 kousků :lol:
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ

Poslaťod Saša » Str Jan 07, 2009 11:48 pm

Jestli klapne napáření mé Černé samečkem od scorpion, neměla bys časem zájem o nějaká vagansová mláďátka? Notabene kdokoli tady na stránkách "vivaristy"? Tedy, zatím ještě není jisto, zda se místo vytvoření kokonu nesvlékne (což už se mi u jiných pavoučic párkrát stalo), ale pokud už bude ten kokon a životaschopná mláďata v něm, pak jich ve výsledku budou stovky... a na to téma mi tu pak přirozeně vyvstává "nerudovská" otázka "kam s tím?" :? ... :D
Saša
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Str Aug 06, 2008 7:59 pm
Bydlisko: Karlovy Vary

Poslaťod tana » Štv Jan 08, 2009 1:20 am

Tak to budeme na tom stejně s potomstvem :lol:
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ

Poslaťod Saša » Uto Jan 20, 2009 10:47 pm

Já prve nějak přehlédl, že Tvůj nový babouk je kluk. Což ale samozřejmě dost mění situaci :lol:
No, já už očekávám kokon každou chvíli. Černá se pěkně zakulatila, včera vyhrabala z nory fůru substrátu a dnes se tam důkladně zabarikádovala, takže je to "na spadnutí". Tenhle odchov chci ponechat plně v její péči (a průběžně poskakovat kolem s foťákem, pokud vyleze ven :lol: ), takže se jen modlím, aby nějaký soused nezačal v nejbližší době vrtat do zdi, nebo něco takového... :)
Saša
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Str Aug 06, 2008 7:59 pm
Bydlisko: Karlovy Vary

Poslaťod ToPaS » Štv Jan 22, 2009 12:19 pm

:) no tak to vyzera ze ked sa stastie sumeje tak nasi foristi budu mat tych odchovou viac :) to si potom zasluzi novu temu :wink:

drzim kazdemu prsty a tesim sa na foto :)
Obrázok užívateľa
ToPaS
 
Príspevky: 276
Registrovaný: Štv Jan 25, 2007 4:32 pm
Bydlisko: Slovensko- SB

Predchádzajúci

Späť na Pavúky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron