Aphonopelma caniceps

Aké druhy pavúkov máme v našich chovoch...? Praktické skúsenosti s ich chovom, rozmnožovaním...

Moderátor: štefan

Aphonopelma caniceps

Poslaťod štefan » Štv Nov 29, 2007 8:19 pm

Tohto krasneho cierneho pavuka mam vo svojom chove - mladeho adultneho samčeka, ktory to s agresivnosťou dosť prehaňa 8) a ak niekto ma samičku, tak sa možeme dohodnúť.
Ja mam podla všetkeho mladú 6.zvlekovu samičku a tak ona ma ešte čas na párenie.
Neviem, ale zaujímalo by ma, aké skúsenosti s týmto zaujímavým druhom máte vy? Tiež sú také agresívne?
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod Saša » Sob Aug 09, 2008 11:47 pm

Zkus se poptat třeba na http://www.arachnomania.cz . Dospělou samičku k připuštění by tam někdo mohl mít :)
Ta moje je zatím taky ještě prtě a asi nejaktivnější pavouček co mám. Když není zrovna rozpláclá pod světlem, kde se ráda "sluní", pochoduje pořád po nádrži a permanentně něco kutí. Je hodně rychlá, hbitá a dravá, možná trošku impulsivní až zbrklá, ale agresivní mi nepřijde vůbec. Když se jí vrtám v terku, tak se ani nepokouší vyčesávat. To už je ale o povaze každého jednotlivého sklípkana...
Saša
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Str Aug 06, 2008 7:59 pm
Bydlisko: Karlovy Vary

Poslaťod Saša » Ned Dec 14, 2008 1:48 am

Tak z té mojí "spolehlivě určené samičky" se taky nakonec vyklubal kluk :lol: . Holt, ne vždycky se zadaří, jak by člověk chtěl :wink:
Saša
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Str Aug 06, 2008 7:59 pm
Bydlisko: Karlovy Vary


Späť na Pavúky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron