pliesen na nožke

Vodné i suchozemské korky

Moderátor: štefan

Poslaťod volodenko » Str Okt 14, 2009 8:47 pm

no tak pustil si sa do mna slusne.. ved co.. uz mam nejake vitamini.. tak im to davamm.. neviem ale ci to treba podavat kazdy den? su to kvapky a kvapkam to na susene...celkom im to chuti
volodenko
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pon Aug 10, 2009 11:11 am

Poslaťod koro » Pon Aug 16, 2010 10:55 am

Poradil by som ti menit vodu v akvarku raz do tyzdna a to hovadzie a kuracie maso by som vobec nedaval pokial by jej ta pliesen nezmizla. Hovadzie a kuracie maso dost kazi vodu.Hlavne to hovadzie! Z tej krvi zosmradne voda a tvoria sa v nej skodlive bakterie. V prirode sa korytnacky vobec nekrmia hovadzinou. Ja krmim rybacim masom zo sladkovodnych ryb aj s kostami a posipam ho praskom SERA reptimineral.Davam im vodnych slimakov primeranej velkosti aj s ulitou. A tie vsetky potrebne vitaminy obsahuju kvalitne krmiva.Ja davam JBL calcil a JBL agil. Rastliny najlepsie vodne a terarijne. Ja mam v rohu akvaria zasadenu vo vlastnorucne silikonom zlepenom kvetinaci v tvare trojuholnika terarijnu rastlinu Justicia Schimperi a z nej si moje korytnacky odstipuju ked maju chut. Najlepsie riesenie podla mojho nazoru. Rastlina je stale ziva,stale dorastaju nove listy a nekali vodu ako salatove a spenatove listy ktore sa musia vkladat do vody a korytnacky si ich kolko krat ani nevsimnu a potom sa mnozia vo vode nalevniky. Cistota vody nadovsetko..Pozor na tu krv z masa!!!
Obrázok užívateľa
koro
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Sob Apr 17, 2010 8:43 am
Bydlisko: Nitra

Predchádzajúci

Späť na Korytnačky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron