Cyclemys dentata

Vodné i suchozemské korky

Moderátor: štefan

Poslaťod štefan » Uto Máj 12, 2009 2:31 pm

Tento druh korky maju aj v jednom obchode v Lv, ale nedeterminoval som pohlavie. Na burze v BA co bola 9.5.09 som ich videl predavat ceskym chovatelom - pohlavie je tiez nezname.
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod ludmyl » Uto Máj 12, 2009 3:06 pm

prave z bratisavksej burzy ju mame, bola to samicka. Ten pan ocakava prirastky cca o mesiac,ale vzhladom na to, ze nase su vsetky velke, su male korytnacky risk. vies mi aj povedat kde v LV ich maju? a su to mladatka, ci uz dospele? dakujem za rady!
ludmyl
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pon Máj 11, 2009 8:33 pm

Poslaťod štefan » Str Máj 13, 2009 5:10 am

Z bratislavskej co bola 9.maja? O akych prirastkoch to vravel? Ved ak ste ju kupili u ceskeho predajcu, tak to bol jedine kseftar. U inych som tento druh v Bratislave na burze nezaznamenal.
V Lv ju maju v jednom zooobchode, ak chces, miesto predajne Ti poslem SSkou, nemienim tu robit reklamu :wink:
Ide o polodospele jedince, teda ak ich este vobec maju.
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod ludmyl » Str Máj 13, 2009 11:43 am

Na tej co bola 9. maja. Tato uz bola posledna a nedavno som mu pisala, ci ma este nejake dospele, ale povedal mi, ze bude mat dalsie asi tak o mesiac. Preco si myslis, ze bol kseftar? :) Prosim ta posli mi tu adresu, aspon si tam zavolam, ci ich este maju, aby som nemerala cestu zbytocne. odkial si ich mal ty? preco si sa ich potom vzdal? :)
ludmyl
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pon Máj 11, 2009 8:33 pm

Poslaťod štefan » Str Máj 13, 2009 2:07 pm

No on mal tam iba tuto jednu jedinu. Bol pri vstupe do miestnosti vlavo pod oknami. Islo o jednu v CR znamu "firmu".
No tak dnes som skocil do toho obchodu a uz ziadne dentaty som tam nevidel.
Svoje som ziskal od ceskych chovatelov, ktori pred rokmi ich odchovavali. Daroval som tie svoje jednemu tera kruzku na Slovensku.
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod ludmyl » Str Máj 13, 2009 5:41 pm

ano, to bol pesne ten, u ktoreho sme ju kupovali. Ja som ho predtym nepoznala ale posobil na mna vcelku v pohode, korytnacka bola zdrava a bolo evidentne, ze sa o nu dobre starali. kedze sme chceli dalsiu, tak som ho oslovila a tiez mi hned odpisal s tym, ze bude mat dalsie o mesiac. Prosim ta, mohol by si mi dat nejaky kontakt na ten kruzok? mozno by sa dalo s nimi aj tak dohodnut, ze by vymenili samceka za prvu znasku...alebo inak...chcela by som, aby mala partnera :) a neviem, kde inde ho hladat
ludmyl
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pon Máj 11, 2009 8:33 pm

Predchádzajúci

Späť na Korytnačky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron