Čo škrečky môžu a čo nie!!

Od myšiek, chrčkov, potkaníkov, fretky až po ...všetko o doma chovaných exotických hlodavcoch

Moderátor: štefan

Dávate škrečkom citrusové plody

Hlasovanie končí za Sob Dec 16, 2006 5:47 pm

Ano
3
50%
Nie
2
33%
Niekedy
1
17%
 
Celkom hlasov : 6

Čo škrečky môžu a čo nie!!

Poslaťod Tim007 » Pon Dec 11, 2006 5:47 pm

Aké jedlo dávate škrečkom :D
Chovám doma škrečkov:)
Obrázok užívateľa
Tim007
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Pon Dec 11, 2006 1:18 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod scream » Pon Dec 11, 2006 5:50 pm

bavi Ta to?

Nehladaj problemy :D . . citrusy mozu s pokojom konzumovat . . 8)
Obrázok
Obrázok užívateľa
scream
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Pon Dec 11, 2006 1:01 pm
Bydlisko: Bytča/Michalovce

cau

Poslaťod Tim007 » Pon Dec 11, 2006 5:59 pm

ok ok :D Len som zvedaví čo na to ostatný :D :)
Chovám doma škrečkov:)
Obrázok užívateľa
Tim007
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Pon Dec 11, 2006 1:18 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod necro » Uto Dec 12, 2006 12:11 am

No ja sa len tak decentne pripojím do diskusie "malým" detailom. Choval som škrečka prevažne na citrusových plodoch asi 3 roky, samozrejme aj popri inom krmive, ale dostával citrus takmer denne a NIČ mu nebolo. Aboslutne preto nesúhlasím s tým, čo tu odznieva v niekoľkých témach, že citrus zabíja škrečkov...... 8)
Obrázok užívateľa
necro
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv Dec 07, 2006 3:26 pm

Ahoj

Poslaťod Tim007 » Uto Dec 12, 2006 6:47 pm

Vieš ja sa zas tak v tom neviznám :wink: :wink: No človek nevie tak úplne čo škrečky môžu a čo nie :o :D
Chovám doma škrečkov:)
Obrázok užívateľa
Tim007
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Pon Dec 11, 2006 1:18 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod štefan » Uto Dec 12, 2006 6:50 pm

Práve dnes som sa dostal k informácii, že chrčky hynú po podaní jablka a vody...Čo je na tom pravdy netuším, ale povedali mi to viacerí chovatelia.
Tým pádom je vari každému jasné, že toto nemám zo svojej hlavy, ako ma už zopár ľudí bezdôvodne napadlo... :?
Naposledy upravil štefan dňa Sob Jan 06, 2007 12:01 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

:)

Poslaťod Tim007 » Uto Dec 12, 2006 7:01 pm

:D :D hm zaujímavé!! Premňa to je blbosť :D Keď má moj škrečok vodu a keď tam má jablko tak už ani nechce píť lebo v tom jablku je predsa voda nie??Inak povedané dužina :)
Chovám doma škrečkov:)
Obrázok užívateľa
Tim007
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Pon Dec 11, 2006 1:18 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod necro » Uto Dec 12, 2006 8:48 pm

Tim007 - Tak prečo sa tak krvopotne hadaš o tom, že citrusové plody škrečky nemôžu, keď následne po pár ďalších príspevkoch povieš, že sa v tom až tak nevyznáš?Iné by bolo, keby si dal otázku, či môžu, ale ty si sa hádal, že ich to zabíja... Nabudúce si radšej naštuduj, alebo over fakty, za ktoré sa hádaš. Dik 8)
Obrázok užívateľa
necro
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv Dec 07, 2006 3:26 pm

Poslaťod MAJLO226 » Pon Dec 25, 2006 6:17 pm

[quote="štefan"]Práve dnes som sa dostal k informácii, že chrčky hynú po podaní jablka a vody...Čo je na tom pravdy netuším, ale povedali mi to viacerí chovatelia[/quo





Bud podavas skreckom vodu alebo ovocie- kedze voda v miske je neprakticka tak ja im davam len jablka- moje skrecky maju jedinu vodu s jablka- a neuhynu na to- je to blbost podla mna- a vodu nepiju ak maju jablko-
Obrázok užívateľa
MAJLO226
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Pia Dec 08, 2006 9:36 pm
Bydlisko: kosice

Poslaťod MAJLO226 » Pon Dec 25, 2006 6:20 pm

necro píše:Tim007 - Tak prečo sa tak krvopotne hadaš o tom, že citrusové plody škrečky nemôžu, keď následne po pár ďalších príspevkoch povieš, že sa v tom až tak nevyznáš?Iné by bolo, keby si dal otázku, či môžu, ale ty si sa hádal, že ich to zabíja... Nabudúce si radšej naštuduj, alebo over fakty, za ktoré sa hádaš. Dik 8)


no ja som za 11 rokov co chovam skrecky nikdy nedaval citrusove plody- podla mna by to jest nemali- kedze citron nieje ani trochu vhodny pre kyslost- a pomarance,mandarinky,kumkvaty,grapfruity- su tiez vacsinou kyslaste- ja to neodporucam-
Obrázok užívateľa
MAJLO226
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Pia Dec 08, 2006 9:36 pm
Bydlisko: kosice

nemali by

Poslaťod MAJLO226 » Pon Dec 25, 2006 6:22 pm

vôbec by nemali nic slane ,horke,kysle,okorenene-
ani sladkosti ako cokolada- to vsetko len ublizi- a rastliny natrhane pri ceste uz vobec niesu vhodne- a to robi vela ludi- vsetko co chcete o skreckoch najdete aj na mojej stranke
www.majlo26.blog.cz
Obrázok užívateľa
MAJLO226
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Pia Dec 08, 2006 9:36 pm
Bydlisko: kosice

Re: nemali by

Poslaťod štefan » Pon Dec 25, 2006 7:17 pm

MAJLO226 píše:vôbec by nemali nic slane ,horke,kysle,okorenene-
ani sladkosti ako cokolada- to vsetko len ublizi


V zooobchodoch dostať kúpiť aj čokoládu pre zvieratká. myslíš si, že ani taká by nebola vhodná pre chrčky? Ja ich kŕmim len potravou, akú majú mať, ale niekto by možno chcel svojim zvieratkám i osladiť život, preto sa pýtam :wink:
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod štefan » Pia Jan 05, 2007 11:58 pm

MAJLO226 píše:Bud podavas skreckom vodu alebo ovocie- kedze voda v miske je neprakticka tak ja im davam len jablka- moje skrecky maju jedinu vodu s jablka- a neuhynu na to- je to blbost podla mna- a vodu nepiju ak maju jablko-


Vodu dávať v miske nemusíš. Na to sú predsa automatické napájačky pre hlodavcov :wink:
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod Křečííík » Sob Jan 13, 2007 1:45 pm

Ano, krecci (skreci) nesmeji mit zadne citrusove ovoce !!! Ale jednou za cas mohou, ale nesmi se to prehanet az az!!Ale pokud hynou po podani jablka a vody tak to teda slysim poprve ale myslim si, ze uz jsme mockrat daval krecikum jablko po napiti v napajecce ...a jeste mi nidky tohle neudelali...tak nevim :roll:
Křečulkové jsou mým cílem za štěstím
Obrázok užívateľa
Křečííík
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Uto Dec 05, 2006 7:21 pm
Bydlisko: ČR-Krnov

Poslaťod štefan » Sob Jan 13, 2007 2:42 pm

Křečííík píše:Ano, krecci (skreci) nesmeji mit zadne citrusove ovoce !!! Ale jednou za cas mohou, ale nesmi se to prehanet az az!!Ale pokud hynou po podani jablka a vody tak to teda slysim poprve ale myslim si, ze uz jsme mockrat daval krecikum jablko po napiti v napajecce ...a jeste mi nidky tohle neudelali...tak nevim :roll:


To nie je môj názor s tým jablkom a vodou. Ja som to od iných chovateľov počul a chcel som vedieť iných názor. :wink:
Páni, nehádajme sa tu a neurážajme jeden druhého 8) . Vari chceme, aby to u nás vyzeralo ako u istého nemenovaného slovenského teraristického fóra (a jedného aj akvaristického), kde vládne iba jeden - dvaja ludia a ak sa im niekto znepáči, tak ho zrušia a verejne ponížia? Hm?! 8)
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Ďalší

Späť na Exotické hlodavce

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron