**VAROVANIE**

...alebo čo na srdci, to na jazyku! Ak máte podnety, nápady, rady ako zlepšiť chod tohto Diskusného fóra, alebo samotného časopisu VIVARISTA, chcete nám čokoľvek povedať (slušne!!!) tu je na to správne miesto. Toto je Diskusia pre nás všetkých!

Moderátor: štefan

Poslaťod prasan » Str Jan 25, 2012 9:29 pm

No tovar sa ti vráti.Zaplatíš síce poštovné tam aj naspäť.(tu je človek stratový) Ja som však posielal živé.Ak ,,kolega,, Horvath nepodpísal,že nepreberá a len tak si to jednoducho nevzal tak to pošta môže ešte 18 dní držať a až potom to ide späť.A pretože to dodnes neprišlo,tak to tak aj bude.Už len čakám na mŕtve raky. :evil:
Obrázok užívateľa
prasan
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Uto Aug 02, 2011 1:19 pm
Bydlisko: Spišská Belá

Poslaťod štefan » Štv Jan 26, 2012 6:32 pm

Tovar by sa mi mal vrátiť, ale spominam si na jednu zásielku (nebola avšak jediná), ktorá nebola prevzatá, pretože sa pri preprave doslova vyparila. Pošta mi odmietla uhradiť celú sumu...
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod prasan » Štv Jan 26, 2012 6:54 pm

Nie,že vyparila.Kopec ľudí je necharakterných,bez chrbtovej kosti.Finančná situácia na Slovensku je často v rodinách biedna tak si treba prilepšiť.Myslím si,že v takom prípade má darebák čo akože kupuje na pošte známeho či komplica.Zatvári sa ,že to neprevzal a na pošte to chlapík akože stratí a majú to v suchu.Človek sa potom môže domáhať čoho chce.V lepšom prípade to je poistené a pošta vráti peniaze.Myslím,že to majú až až prešpekulované. :evil:
S tej mojej neprevzatej zásielky mám práve takýto pocit.Kto vie či sa mi vôbec vráti.Možno sú raky predané už v dákom shope v BA.
Obrázok užívateľa
prasan
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Uto Aug 02, 2011 1:19 pm
Bydlisko: Spišská Belá

Predchádzajúci

Späť na Diskusia o všetkom...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron