Naši miláčci

...alebo čo na srdci, to na jazyku! Ak máte podnety, nápady, rady ako zlepšiť chod tohto Diskusného fóra, alebo samotného časopisu VIVARISTA, chcete nám čokoľvek povedať (slušne!!!) tu je na to správne miesto. Toto je Diskusia pre nás všetkých!

Moderátor: štefan

Naši miláčci

Poslaťod Saša » Štv Feb 05, 2009 11:23 pm

Přátelé, kam se vytratilo tohle téma (nějak si nevzpomenu, jak se to po Vašem správně píše, tak jsem název radši napsal česky)? Chtěl jsem přihodit pár aktuálních fotek a zjistil, že už neni kam... :?
Saša
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Str Aug 06, 2008 7:59 pm
Bydlisko: Karlovy Vary

Re: Naši miláčci

Poslaťod štefan » Sob Feb 07, 2009 7:25 am

Nuz, nebol o tuto diskusiu dostatocny zaujem, tak sme ho, ako podobne "postihnutych" prispevkov/sekcii museli vymazat. Neda sa nic robit. Ale kludne, ak je o to zaujem, mozete svoje nazory, fotky atd. vkladat aj sem :wink: Ak sa to rozbehne, ozije prispevkami, diskusiami, nevidim problem to ponechat. :wink:
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Re: Naši miláčci

Poslaťod laci » Sob Feb 07, 2009 3:34 pm

štefan píše:Nuz, nebol o tuto diskusiu dostatocny zaujem, tak sme ho, ako podobne "postihnutych" prispevkov/sekcii museli vymazat. Neda sa nic robit. Ale kludne, ak je o to zaujem, mozete svoje nazory, fotky atd. vkladat aj sem :wink: Ak sa to rozbehne, ozije prispevkami, diskusiami, nevidim problem to ponechat. :wink:


Fiha, tak to je pre mňa novinka štefan. Prečo sa mažú témy??? Nejak som tomu neporozumel, nebol záujem o tému tak sa vymaže?
Obrázok užívateľa
laci
Moderátor akva časti
 
Príspevky: 590
Registrovaný: Uto Nov 27, 2007 1:28 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: Naši miláčci

Poslaťod tozi » Sob Feb 07, 2009 3:37 pm

Presne tak nebol záujem tak sa zmazali. :) Troška sme spravili poriadok na fóre. :wink:
Obrázok užívateľa
tozi
Admin
 
Príspevky: 212
Registrovaný: Pon Mar 05, 2007 10:39 am
Bydlisko: Sabinov

Poslaťod ToPaS » Sob Feb 07, 2009 3:43 pm

jj presne tak treba setrit databazou :wink: ktora je uz teraz dost velka.... :lol: ak som nieco vynechal tak ma doplnte pan kolega sudruh Tozi :lol:
Obrázok užívateľa
ToPaS
 
Príspevky: 276
Registrovaný: Štv Jan 25, 2007 4:32 pm
Bydlisko: Slovensko- SB

Poslaťod tana » Pon Feb 09, 2009 8:56 pm

Ano souduzi :lol:
Udělali jsme trošku čistku ve fóru a upravili.
Za ty roky co tu děláme je mnoho příspěvku, které odvál čas a je zapotřebí udělat revizi, aby jsme mohli dávat aktuální.
Obrázok užívateľa
tana
Člen redakcie
 
Príspevky: 1401
Registrovaný: Pon Jan 22, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Ostrava CZ


Späť na Diskusia o všetkom...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron