Čo sa vám (ne)páči u nás?

...alebo čo na srdci, to na jazyku! Ak máte podnety, nápady, rady ako zlepšiť chod tohto Diskusného fóra, alebo samotného časopisu VIVARISTA, chcete nám čokoľvek povedať (slušne!!!) tu je na to správne miesto. Toto je Diskusia pre nás všetkých!

Moderátor: štefan

Rozhodnime o osude Diskusného fóra...

Zachovať ho, urobiť zmeny
7
88%
Zamknúť ho ale pre obsah ho tu nechať aspoň prístupný
0
Nehlasovalo
Zrušiť ho definitívne...
1
13%
 
Celkom hlasov : 8

Poslaťod Saša » Str Feb 10, 2010 4:20 am

Bezva. A s nižší návštěvností fóra bych si nedělal hlavu, podle statistik si tím v průměru tak po dvou třech letech existence prochází každý web. Spousta lidí na netu prostě jen hledá konkrétní informaci a jakmile ji získá, odmlčí se, zabrousí jinam... a časem se na osvědčené stránky zase vrátí, jakmile narazí na něco, co z literatury nevyčte. A tohle je kvalitní web. Podle mého takovouhle drobnou "krizi" bez úhony přežije :)
Saša
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Str Aug 06, 2008 7:59 pm
Bydlisko: Karlovy Vary

Fórum

Poslaťod Patrik » Str Feb 10, 2010 10:55 pm

Veru,všetko bude v poriadku,chce to len čas 8)
Obrázok užívateľa
Patrik
 
Príspevky: 166
Registrovaný: Uto Júl 17, 2007 12:51 pm
Bydlisko: Sereď

Re: Fórum

Poslaťod Shark-CZ » Pon Feb 15, 2010 6:01 pm

Zdravím
:arrow: Rozhodně jsem PRO zachovat forum je zde mnoho dobrých rad a nápadů. To že forum "stagnuje " je normální.
Tímto si projde každý web - mám pobodné www o chameleonech - vím o čem mluvím.
Průměrně denně mám cca 100 navštěv ale někdy pouze 10 jindy 150.
podobně na tom bude tento web, lidé si najdou info ale pouze někteří se vracejí zpět, a o tom to je, děláme to pro ostatní a jsme rádi za každou "duši" která se na web podívá i když třeba jen jednou.
:arrow: Zde si všichni členové redakce zaslouží uznání - je s tím mnoho práce a zhltne to moooc času. Tento web je veden přehladně a velice dobře, sem tam se někde různé otázky čí odpovědi opakuji ale to už k tomu patří. Prostě se mám nechce hledat a raději se ptáme znovu.
:arrow: Co se týka grafického zpracování je OK - snab bych se přiklonil k trochu výraznější barevnější úpravě ale je to věc názoru.
:arrow: ROZHODNĚ FORUM NERUŠIT -to by byl hřích
Obrázok užívateľa
Shark-CZ
 
Príspevky: 104
Registrovaný: Pia Jan 05, 2007 3:56 pm
Bydlisko: CHRUDIM - Czech Republic

Predchádzajúci

Späť na Diskusia o všetkom...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

cron