...belomach...

...alebo čo na srdci, to na jazyku! Ak máte podnety, nápady, rady ako zlepšiť chod tohto Diskusného fóra, alebo samotného časopisu VIVARISTA, chcete nám čokoľvek povedať (slušne!!!) tu je na to správne miesto. Toto je Diskusia pre nás všetkých!

Moderátor: štefan

...belomach...

Poslaťod tarzanm » Pon Júl 12, 2010 9:29 am

Ahojte,mate skusenosti s tym to machom? ,do akeho tera je vhodny ,suche,vlhke,puštne..atď
Obrázok
Obrázok užívateľa
tarzanm
Moderátor
 
Príspevky: 538
Registrovaný: Ned Jan 21, 2007 5:00 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod igi_998 » Pon Júl 12, 2010 7:00 pm

Ahoj ja mam ten mach od chovatela z ciech on ho ma v tera pre zabky ja ho tam mam tiez. Tak ide do vlhkeho prostredia, skus pozriet stranku www.rainforest.estranky.cz (od neho mam ten mach aj rakosnicky). Popripade mu napisat mail nech poradi on.
igi_998
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Uto Okt 13, 2009 7:37 pm
Bydlisko: Michalovce

Poslaťod tarzanm » Pon Júl 12, 2010 7:24 pm

..no prave že som ho dal tiež žabkam (vittatuskam) a krabom (vampir crabs) ,takže skušam a je vidieť že sa im to páči lepšie ako klasicky mach,a našielsom v lese velku lokalitu takže som si kusok uchmatol :) ozaj ake žabky chovaš? :wink:
Obrázok užívateľa
tarzanm
Moderátor
 
Príspevky: 538
Registrovaný: Ned Jan 21, 2007 5:00 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod igi_998 » Uto Júl 13, 2010 6:19 pm

Ja chovam Hyperolius puncticulatus a este felzumi madagascariensis grandis. Ten mach je velmi dobry v tom, ze sa z neho daju dobre pozbierat necistoty.
igi_998
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Uto Okt 13, 2009 7:37 pm
Bydlisko: Michalovce


Späť na Diskusia o všetkom...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron