Nová grafika fóra

...alebo čo na srdci, to na jazyku! Ak máte podnety, nápady, rady ako zlepšiť chod tohto Diskusného fóra, alebo samotného časopisu VIVARISTA, chcete nám čokoľvek povedať (slušne!!!) tu je na to správne miesto. Toto je Diskusia pre nás všetkých!

Moderátor: štefan

Nová grafika fóra

Poslaťod štefan » Štv Jan 10, 2013 9:53 am

Ahojte,

skúsili sme nahodiť sem túto novú podobu nášho fóra čo je super aj ohľadom obnovenia možnosti vkladania fotiek, čo predtým nefungovalo ako malo. Lenže...zatiaľ som neprišiel na to, ako spravovať a dodatočne aktualizovať už vložené príspevky. Navyše sme otvorením fóra umožnili denne doslova desiatkam (niekedy ide až o sto nových akože členov - v skutočnosti je to spam boot) sa zaregistrovať a zaplaviť nezmyslami fórum. Preto som bol nútený si dať posielať nové registrácie na mail a občas je to neúnosné...Navyše neviem či ide skutočne o spam alebo o nováčika. Človek, ktorý nám sem nahodil novú podobu fóra zhrabol prachy a nechal ma v tom...Preto prosím kolegov, priateľov čo vedia v tomto systéme phpBB chodiť, aby sa mi ozvali cez SS.
Priznám sa, že som uvažoval nad zamknutím fóra, ale dám mu ešte šancu na oživenie.
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Späť na Diskusia o všetkom...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron