Banner a iné novinky

...alebo čo na srdci, to na jazyku! Ak máte podnety, nápady, rady ako zlepšiť chod tohto Diskusného fóra, alebo samotného časopisu VIVARISTA, chcete nám čokoľvek povedať (slušne!!!) tu je na to správne miesto. Toto je Diskusia pre nás všetkých!

Moderátor: štefan

Banner a iné novinky

Poslaťod štefan » Sob Apr 27, 2013 7:58 am

Včera sme odomkli dlhodobo zamknuté fórum, VIPSHOP nám nastavil bránu proti spamom - uvidíme s akou účinnosťou a jednám aj ohľadom prerábky a nahodenia bannera, ktoré je tak odfláknuté, že viac sa ani nedalo...
Moja výzva na hľadanie spriaznenej duše ochotnej pomôcť v týmto fórom po programátorskej stránke je viac než aktuálna.
V týchto dňoch som hradil prvú z dvoch faktúr za náš časopis (i naše fórum a antikvariát), takže do apríla 2014 to máme v suchu (hlavne ak sa mi podarí kdesi v rozpočte nájsť voľných pár desiatok eur na uhradenie jesennej faktúry...). S týmto priamo súvisí aj moja výzva na pomoc, ktorú som publikoval na stránkach nášho časopisu Vivarista.sk :arrow: http://www.vivarista.sk/m/clanky/2321 prvý krát za celý jeho chod. Ak nám akokoľvek viete byť nápomocný/á budem len rád :D
Tento krátky príspevok uzavriem ešte pár novinkami: nahodil som novú sekciu o zaujímavých akvatera weboch, kľudne tam pridajte tie vami navštevované alebo dokonca aj svoje vlastné. Jedinou podmienkou je, aby šlo o weby spojené s naším koníčkom. Reklamné či zárobkové weby budú odstránené alebo im vieme poskytnúť platený priestor. Uvažujem o spustení podstránky na inzerciu a umiestňovanie iných platených "vecí" k nám, no je to ešte len v úmysle a nedotiahnuté. Ak máte na to svoj názor, tak sem s ním :)
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Re: Banner a iné novinky

Poslaťod štefan » Štv Máj 02, 2013 4:00 pm

Ako by mal (podľa nášho grafického návrhu, ktoré je dielom Peťa Hoffmanna, jeho ilustrácie a mojich fotiek) vyzerať náš nový banner?
Tak sa naň pozrime a zhodnoťme :)
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Re: Banner a iné novinky

Poslaťod štefan » Sob Máj 11, 2013 10:47 am

Novinky:
:arrow: Od včerajšieho piatku máme nový banner :D
:arrow: Snažím sa pridávať, aktualizovať a nahadzovať fotky do svojich príspevkov a prosím, spravte to aj vy. Ďakujem.
:arrow: Zapájajte sa do vytvorených diskusií, oživte ich svojimi príspevkami, fotkami (tie uvidíte po svojom prihlásení alebo zaregistrovaní sa), názormi, podnetom atď. :D
:arrow: V prípade, že sa vám z akéhokoľvek dôvodu nedarí svoj príspevok vložiť a ste zaregistrovaný/á, napíšte mi na stefancambal@gmail.com :wink: Skúsime spoločne prísť na to, kde je pes zakopaný.
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice


Späť na Diskusia o všetkom...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron