Burza Agrokomplex Nitra 28.7.2013

...alebo čo na srdci, to na jazyku! Ak máte podnety, nápady, rady ako zlepšiť chod tohto Diskusného fóra, alebo samotného časopisu VIVARISTA, chcete nám čokoľvek povedať (slušne!!!) tu je na to správne miesto. Toto je Diskusia pre nás všetkých!

Moderátor: štefan

Burza Agrokomplex Nitra 28.7.2013

Poslaťod štefan » Uto Júl 30, 2013 4:38 pm

Burza exotov, hydiny, králikov, holubov a doplnkového tovaru pre chovateľov. To je celý nýzov podujatia, ktoré sa uskutočnilo uplynulú nedeľu 28.7.2013 v Nitre.
Hoci sme snáď najhorúcejší deň tohto leta predtým absolvovali expedíciu Maďarsko za tamojšími plazmi a obojživelníkmi, neodolali sme možnosti navštíviť už povestnú akciu v Nitre. Laci, Pali a ja sme v hriešne skorej (03.30) hodine vyrazili s knižkami z nášho antikvariátu a zvieratkami do Nitry. Začiatok tejto akcie bol nemastný, neslaný a organizačne aj nezvládnutý, pretože nik netušil prerozdelenie stolov a princíp ako to tam vlastne funguje sa líšil (a to rapídne) od informácií, ktoré nám poskytli organizátori cez mail. Po uhradení parkovného a vstupného sme si náš stánok rozložili v exotárskej hale, keďže pôvodne plánované miesto vonku sa nekonalo. Dôvod: netušili sme, že predajný stôl si musíme doniesť...Nevadí. Napriek tomu sme radi, že sme navštívili toto podujatie, a s nami snáď aj 6000 návštevníkov, nazbierali skúsenosti, nadviazali nové kontakty i kamarátstva, stretli priateľov akvaristov i teraristov a veríme, že v auguste sa do Nitry vyberieme opäť. Len keby sa nemuselo v tak nekresťanskú hodinu vstávať... [-o<

text: Pišta
foto: Pali, Laci a ja :)
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Späť na Diskusia o všetkom...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron