BEDE ATLAS

Akvaristi, teraristi! Ak niečo hľadáte a inde nenachádzate, skúste si podať inzerát u nás!

Moderátor: štefan

BEDE ATLAS

Poslaťod Patrik » Pon Apr 28, 2014 7:02 am

Kúpim nasledujúcu knižku:
Dr. Jürgen Schmidt
bede ATLAS
sladkovodní akvarijní ryby
Jazyk: český
Vydavateľ: AQUAPRESS

Prosím, aby bola knižka v zachovalom stave a nebola výrazne poškodená, v českom jazyku. Cenu ponúknite, kontaktujte ma v tomto vlákne alebo na email: ekitrop@gmail.com

Ďakujem za ponuky.
Obrázok užívateľa
Patrik
 
Príspevky: 166
Registrovaný: Uto Júl 17, 2007 12:51 pm
Bydlisko: Sereď

Re: BEDE ATLAS

Poslaťod štefan » Pon Apr 28, 2014 5:47 pm

Jeden tento atlas som na Vianoce 2013 predal. Bol ako nový...Treba chodiť aspoň občas sa pozrieť aj do nášho antiku. Je tam veľa akva a tera knižiek :)
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Re: BEDE ATLAS

Poslaťod Patrik » Pon Apr 28, 2014 6:13 pm

To je škoda :( Tiež som tu nejaký čas nebol, priznávam, lebo sa mi narodil syn a mal som veľa starostí...a teraz keď začal chodiť, tak už je to dobré, už mám zasa čas i na seba :)
Obrázok užívateľa
Patrik
 
Príspevky: 166
Registrovaný: Uto Júl 17, 2007 12:51 pm
Bydlisko: Sereď

Re: BEDE ATLAS

Poslaťod štefan » Pon Apr 28, 2014 6:24 pm

Ak sa mi naskytne možnosť tento atlas ešte získať, tak určite bude v ponuke antiku. Ja ten svoj mám už dávno v zbierke (tá akvaristická pozostáva z už 613. titulov knižiek, o časopisoch ani nepísať...). Mať viac financií a miesta, tak nové knižky pribúdajú ako na páse. Naposledy som si búchal hlavu o stenu, keď mi odmietol predajca poslať len časť svojej ponuky, pretože časť som už mal v zbierke a on chcel predať len ako celok. Ale aj to sa stáva...
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Re: BEDE ATLAS

Poslaťod Patrik » Pon Apr 28, 2014 6:27 pm

Ja zbieram plechovky od Coly z iných krajín a tiež mi chalan predával iba celú zbierku...tak som kúpil celú zbierku...4/5 daroval a tá zvyšná 1/5 boli tie, o ktoré som mal reálny záujem :D Občas do toho treba ísť :)
Obrázok užívateľa
Patrik
 
Príspevky: 166
Registrovaný: Uto Júl 17, 2007 12:51 pm
Bydlisko: Sereď

Re: BEDE ATLAS

Poslaťod štefan » Pon Apr 28, 2014 6:29 pm

To áno, len tento pán zo zahraničia chcel za celok 1000 eur a tie, čo som ja pre seba potreboval boli za 300 e. Občas tak robím, že kúpim celok a čo mám navyše, ide do antiku, ale treba mať na to peniaze...
Obrázok užívateľa
štefan
Člen redakcie
 
Príspevky: 2045
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Levice

Re: BEDE ATLAS

Poslaťod Patrik » Pon Apr 28, 2014 6:34 pm

Tak to áno, pri plechovkách sa v takýchto sumách nepohybujem :) Maximum čo bolo, bolo 90€ za "Green Cola Venezuela".
Obrázok užívateľa
Patrik
 
Príspevky: 166
Registrovaný: Uto Júl 17, 2007 12:51 pm
Bydlisko: Sereď


Späť na KÚPIM.../ BUY...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron